Konferencja: Kobiety niepodległości

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszcz zaprasza na Interdyscyplinarną Ogólnopolską Konferencję Naukową organizowaną pod patronatem Polskiego Towarzystwa Historycznego (oddział w Bydgoszczy) i Towarzystwa Historii Edukacji na temat: Kobiety niepodległości. Działalność patriotyczna kobiet na ziemiach polskich w latach 1795-1922, która odbędzie się w dniach 24-25 października 2018 r.

Prof. Z. Babiński na konferencji o roli Wisły

Prof. Zygmunt Babiński Dziekan Wydziału Kultury Fizycznej, Zdrowia i Turystyki UKW uczestniczył w konferencji i debacie dotyczącej roli i znaczenia Wisły dla województwa kujawsko-pomorskiego.

Praca na UKW: Dział Płac

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zatrudni pracownika do Działu Płac na pełen etat na podstawie umowy o pracę na zastępstwo.

Studia dualne na UKW z unijnym dofinansowaniem

Od października 2018 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy studenci będą mogli kształcić się na studiach dualnych. Dwa kierunki z oferty dydaktycznej UKW otrzymały dofinansowanie z NCBiR.

Wyjazdy dla pracowników w ramach programu Erasmus + w roku akademickim 2018/19

Zapraszamy pracowników UKW do udziału w rekrutacji na wyjazdy dydaktyczne lub szkoleniowe w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/19.