Mila Kazimierzowska po raz drugi

17 czerwca 2018 r. już po raz drugi został zorganizowany II Otwarty Bieg Mila Kazimierzowska im. Janka Zmudzinskiego.

Nagrody Marszałka dla UKW

19 czerwca 2018 r. odbyła się gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, jedną z nagród zdobyli pracownicy UKW.

Spotkanie poświęcone ks. Józefowi Tischnerowi

Serdecznie zapraszamy wspólnie z Klubem Tygodnika Powszechnego w Bydgoszczy na spotkanie poświęcone ks. Józefowi Tischnerowi, pod tytułem: Ksiądz Józef Tischner i dialektyka wyzwolenia, które odbędzie się 21 czerwca 2018 r. o godz. 18.00 w Bibliotece UKW (I piętro).

Koncert: Pod hiszpańskim niebem

W piątek 22 czerwca zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert: Pod hiszpańskim niebem.

Dodatkowe punkty do stypendium naukowego

Biuro Karier UKW informuje, że studenci, którzy uczestniczyli w projekcie „Biuro Karier pomostem do kariery” lub zgłoszą się jeszcze do uczestnictwa w projekcie mają możliwość ubiegania się o dodatkowe punkty do stypendium naukowego. Szczegółowych informacji udziela Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich.

Wystąpienie studentek UKW na Światowym Kongresie Naukowym

Studentki Psychologii, Marta Wojdat i Patrycja Janowska 16 czerwca 2018 roku wystąpiły w Centrum Kongresowym Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku z referatem naukowym w trakcie kongresu "HEALTH AND MARTIAL ARTS IN INTERDISCIPLINARY APPROAC".

Informacja dla studentów dotycząca kart obiegowych

Biuro Karier UKW informuje, że podpisuje karty obiegowe wyłącznie we wtorki i czwartki w godz. 8.00-15.00.