UKW na Terenowej Masakrze

Bydgoski Festiwal Kultury Węgierskiej na UKW

8 czerwca 2018 r. zapraszamy do Biblioteki UKW na Bydgoski Festiwal Kultury Węgierskiej.

Powitanie Lata w Ogrodzie Botanicznym UKW

22 czerwca 2018 r. zapraszamy na Powitanie Lata do Ogrodu Botanicznego UKW. W programie m.in.: joga na trawie, wycieczki po Ogrodzie, wyplatanie wianków.

Sukces młodej dyrygentki z UKW

Natasza Kiełpinska, studentka edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej zajęła II miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Dyrygenckim organizowanym w ramach Forum Młodych Dyrygentów w UWM w Olsztynie.

Nowy kierunek studiów - Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna (studia 5-letnie jednolite magisterskie) to nowy kierunek studiów w ofercie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, który będzie można studiować już od października 2018 r.  Kierunek ten został zgłoszony do konkursu: POWR.03.01.00-IP.08-00-PKN/18 na Programy kształcenia nauczycieli. (UWAGA! uruchomienie kierunku jest uzależnione od pozytywnego wyniku konkursu).