Juwenaliowy Festiwal Sportowy!

W ramach Juwenaliów Bydgoskich 2018 Studium Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego i Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych studentów na FESTIWAL SPORTU, który odbędzie się w dn. 18.05.2018 r. od godziny 10.00 na boiskach przy ulicy Sportowej 2 na obiektach Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Praca na UKW

II Mistrzostwa UKW w Wyciskaniu Sztangi

26 kwietnia 2018 roku odbyły się II Mistrzostwa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Wyciskaniu Sztangi - na ławeczce w pozycji leżącej. Zawody zgromadziły zarówno mężczyzn, jak i kobiety oraz tradycyjnie już komplet publiczności na widowni.

Bookcrossing w Ogrodzie Botanicznym UKW

Budzimy bookcrossing! 9 maja 2018 r. o godz. 11.00 zapraszamy na otwarcie nowej półki bookcrossingowej w Ogrodzie Botanicznym UKW.

Grabież dóbr przemysłowych i rolniczych - Wszechnica Regionalna

Dyrektor Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych UKW, w ramach Wszechnicy Regionalnej, zaprasza dziś na wykład profesora Mirosława Golona, Dyrektora Oddziału IPN w Gdańsku, zatytułowany: Grabież dóbr przemysłowych i rolniczych przez Armię Czerwoną z terenu Pomorza i Kujaw w 1945 r.