Archiwum

Wystawa: Bydgoszcz późnośredniowieczna i nowożytna w świetle badań archeologicznych

12 kwietnia o godz. 12.00 w Bibliotece UKW przy ul. K. Szymanowskiego 3 (I piętro) odbyło się otwarcie wystawy: Bydgoszcz późnośredniowieczna i nowożytna w świetle badań archeologicznych. Wprowadzenie do wystawy: Józef Łoś.

Nowy kierunek studiów - pedagogika resocjalizacyjna

Pedagogika resocjalizacyjna to nowy kierunek studiów w ofercie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, który będzie można studiować już od października. Studia te mają charakter dualny – zajęcia dydaktyczne łączą się z praktycznymi realizowanymi w placówkach opiekuńczo-wychowawczych.

Spotkanie z Zastępcą Sekretarza Generalnego NATO

10 kwietnia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego gościć będzie Zastępca Sekretarza Generalnego NATO Patrick Turner.

Finał Olimpiady Wiedzy o Żegludze i Drogach Wodnych

Instytut Geografii i Katedra Rewitalizacji Dróg Wodnych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zapraszają na finał III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żegludze i Drogach Wodnych, który odbędzie się 18 kwietnia 2018 (środa).

Muszkieterowie Słowa na UKW

6 kwietnia 2018 r. w Bibliotece UKW odbędzie się finał Ogólnopolskiego Turnieju Debat Oksfordzkich w Języku Angielskim Muszkieterowie Słowa.
Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a Uniwersytet Kazimierza Wielkiego jest jednym z głównych partnerów Konkursu.

Konkurs POWER na programy kształcenia nauczycieli

Wampiriada na UKW

Już 10 kwietnia 2018 r. rusza kolejna edycja Wampiriady na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, której celem jest zebranie jak największej ilości krwi oraz promowanie zdrowego trybu życia.