Akademia Umiejętności - Biuro Karier zaprasza

Biuro Karier UKW zaprasza na szkolenia z umiejętności radzenia sobie ze stresem, planowania i organizacji czasu, asertywności, wystąpień publicznych, networkingu oraz przygotowania do rekrutacji.

Dzień Terapii

11 kwietnia 2018 roku odbędzie się Dzień Terapii. Organizatorami imprezy są Studenckie Koło Naukowe Terapii Pedagogicznej działające przy Katedrze Dydaktyki i Studiów nad Kulturą Edukacji oraz Zakład Pedagogiki Specjalnej i Logopedii UKW.

Konferencja: Themenräume. Germanistische Tagung in Polen

Katedra Germanistyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ma zaszczyt zaprosić na studencko-doktorancką konferencję naukową Themenräume. Germanistische Tagung in Polen, która odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia 2018 roku w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, przy ul. K. Szymanowskiego 3.

Wystawa fotograficzna Archiwum Horusa w Bibliotece UKW

Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na wystawę fotograficzną Sandora Kardosa Archiwum Horusa. Wystawę zorganizowano dzięki uprzejmości Instytutu Kultury Węgierskiej w Warszawie i będzie prezentowana do 23.04.2018 r.

Prawda i mity o Rasputinie - wykład w ramach Wszechnicy Regionalnej

We wtorek 27 marca 2018 r. odbędzie się otwarty wykład w ramach Wszechnicy Regionalnej: Grigorij Rasputin. Prawda i mity organizowanej przez Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych UKW.

Przetarg - sprzedaż nieruchomości przy ul. Mińskiej 15

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego ogłasza I nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości położonej w Bydgoszczy, przy ul. Mińskiej 15.

Klub Uczelniany AZS sekcja e-sportu otwiera rekrutację!

Od marca przy Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w ramach Klubu Uczelnianego AZS funkcjonuje sekcja e-sportu! Interesujesz się grami on-line oraz gamingiem, chcesz spróbować swoich sił w e-sporcie, a może jesteś starym wyjadaczem? Zapraszamy do Klubu Uczelnianego AZS UKW do sekcji e-sportu.

Konferencja: Rok 1968 - kultura, sztuka, polityka

Katedra Kultury Współczesnej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ma zaszczyt zaprosić na konferencję naukową pod patronatem Komitetu Nauk o Sztuce PAN oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Filmem i Mediami zatytułowaną Rok 1968 - kultura, sztuka, polityka, która odbędzie się w dniach 26-28 marca 2018 r.

Drugi nabór na granty przedwdrożeniowe zakończony

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy (Lider utworzonego Konsorcjum) oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy realizują od kilku miesięcy wspólny projekt pn. Inkubator Innowacyjności +.

Powtórka do matury z historii sztuki

Zapraszamy na powtórkę do matury z historii sztuki. Zajęcia odbędą się 27 i 28 marca 2018 r., godz. 18.30, s. 111 (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych UKW, ul. ks. J. Poniatowskiego 12).

Gra o Karierę!

W ramach ogólnopolskiego projektu Gra o karierę - Biuro Karier dla Ciebie Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konsultacje, konferencje i inne wydarzenia specjalnie dla studentów z całego kraju. W tym wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć Biura Karier UKW!