Ukraiński Dzień Kobiet

Bractwo UKW „Tryzub” serdecznie zaprasza na Dzień Kobiet w wydaniu ukraińskim. 8 marca będziecie mogli spróbować potraw przygotowanych przez naszych studentów, poznać tajniki ukraińskiej kaligrafii czy wziąć udział w wieczornej imprezie. Serdecznie zapraszamy.

Zebranie Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność

Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność UKW zaprasza na zebranie sprawozdawczo-wyborcze, które odbędzie się w poniedziałek, 26 marca o godz. 12:00 w Sali Senatu UKW przy ul. Chodkiewicza 30.

I nabór wniosków na Granty Przedwdrożeniowe rozstrzygnięty!

Miło nam poinformować, że zakończono proces oceny wniosków złożonych w ramach I konkursu na Granty Przedwdrożeniowe, realizowanego w ramach projektu Inkubator Innowacyjności + przez Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy (Lider Konsorcjum) oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (Konsorcjant).

Medale studenta UKW w karate

Aziz Cem, student inżynierii techniczno-informatycznej na studiach II stopnia zdobył 2 medale w karate podczas 17th International Karate Championships Central Europe Open.

Stypendium dla studentów II stopnia

Informacja dotyczy studentów następujących kierunków:

• inżynieria materiałowa -  II MU,
  • mechatronika - II MU,
  • edukacja techniczno-informatyczna - II MU.

Zapraszamy na Półtora dnia z Brunonem Schulzem w Bydgoszczy

Zakład Literatury Powszechnej i Komparatystyki IFPiK UKW oraz Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza (Komisja Komparatystyczna) zapraszają na konferencję naukową Półtora dnia z Brunonem Schulzem w Bydgoszczy w dniach 26-27 marca 2018 r.

Prestiżowa nagroda dla prof. Dariusza Dąbrowskiego

Prof. Dariusz Dąbrowski z Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych UKW otrzymał prestiżową nagrodę - Nagrodę Przeglądu Wschodniego.

Zapraszamy na seminarium o materiałach porowatych

Dziekan Wydziału Matematyki, Fizyki i Techniki UKW serdecznie zaprasza pracowników i studentów Naszego Uniwersytetu na drugie otwarte seminarium wydziałowe pt. Nowe kierunki modelowania struktury i procesów w przepuszczalnych materiałach porowatych 6 marca 2018 r.