Rekrutacja Erasmus+ na studia lub praktykę zagraniczną

Jeżeli jesteś studentem pierwszego, drugiego lub trzeciego stopnia studiów dziennych lub zaocznych, wykorzystaj możliwości jakie daje program Erasmus+ i aplikuj już dzisiaj na studia lub praktykę!

Współpraca UKW z IV LO

Dziecko i prawo - konferencja naukowa

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i Wydział Administracji i Nauk Społecznych zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "DZIECKO I PRAWO". Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2018 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Środki reakcji karnej na czyny zabronione - konferencja naukowa

Koło Naukowe Prawa Karnego działające przy Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Naukowej pt. „Środki reakcji karnej na czyny zabronione”, która odbędzie się dnia 13 marca 2018 r. w Bibliotece  UKW przy ul. K. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy.

Erasmus+ wyjazdy dla pracowników i studentów UKW

Zapraszamy pracowników i studentów UKW do wzięcia udziału w rekrutacji w ramach programu Erasmus+ z krajami partnerskimi.

Wystawa W. Bykowskiego w Bibliotece UKW

Biblioteka UKW zaprasza na wystawę malarstwa i rysunku Włodzimierza Bykowskiego pt. Koniec.

„Drzwi otwarte” w Centrum Onkologii

3 lutego 2018, w odpowiedzi na Apel Polskiej Unii Onkologii, w związku ze zbliżającymi  się obchodami 18 Światowego Dnia Walki z Rakiem zapraszamy na  „Drzwi otwarte” w Centrum Onkologii. Impreza odbędzie się w godzinach od 09:00 do 13:00 w holu Zakładu Profilaktyki i Promocji Zdrowia (budynek D).

Medale Pamiątkowe Polskiego Towarzystwa Geograficznego dla zasłużonych geografów UKW

W styczniu 2018 r. przypada rocznica 100-lecia utworzenia Polskiego Towarzystwa Geograficznego, które zostało założone w Warszawie, u progu odzyskania przez Polskę niepodległości. Jubileusz jest świętem całej polskiej geografii, co jednoznacznie potwierdza uchwała Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, podjęta na 57. posiedzeniu, w dniu 26 stycznia 2018 r.