Kolejne uprawnienia habilitacyjne Wydziału Humanistycznego UKW

Z końcem minionego roku Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy otrzymał pozytywną decyzję Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów (po zasięgnięciu opinii Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego), pozwalającą uczelni na nadawanie stopnia naukowego doktora habilitowanego nauk humanistycznych w dyscyplinie literaturoznawstwo.

Noc Biologów na UKW!

Nie żyje Patrycja Makowska, studentka UKW

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci studentki UKW, Patrycji Makowskiej. 20-latka zginęła 23 grudnia w wypadku samochodowym.

Dzień Otwarty UKW

Prace absolwentek Logopedii UKW wśród najlepszych w Polsce

18 grudnia 2017 roku odbyła się uroczysta gala finałowa XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „OTWARTE DRZWI” na najlepsze prace magisterskie i doktorskie, których tematem badawczym jest zjawisko niepełnosprawności w wymiarze zdrowotnym, zawodowym lub społecznym.

Godziny rektorskie 22 grudnia

Prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia, dr hab. Benedykt Odya, ogłasza godziny rektorskie dla studentów w piątek, 22 grudnia od godz. 12:00.

Koncert Kolęd Chóru UKW