Międzyuczelniane Centrum Medycyny Weterynaryjnej

4 grudnia, w Toruniu, prof. dr hab. Andrzej Tretyn, Rektor UMK, prof. dr hab. Tomasz Topoliński, Rektor UTP oraz prof. dr hab. Jacek Woźny, Rektor UKW, podpisali porozumienie w sprawie utworzenia Międzyuczelnianego Centrum Medycyny Weterynaryjnej i wspólnego prowadzenia studiów na kierunku weterynaria.

Certyfikat językowy TOEIC – sesja egzaminacyjna

Zapraszamy osoby zainteresowane uzyskaniem certyfikatu językowego TOEIC® z języka angielskiego do rejestracji na pierwszą sesję egzaminacyjną, która będzie zorganizowana w styczniu 2018 na naszej uczelni. Po uzbieraniu minimalnej liczby chętnych zostanie ustalona konkretna data i wszystkie zarejestrowane osoby zostaną poinformowane z odpowiednim wyprzedzeniem.

Sprawozdanie z pobytu delegacji ukraińskiej w ramach projektu "Polsko-ukraińska..."

W dniu 21 listopada 2017 na terenie naszej uczelni został zainaugurowany projekt pt.: Polsko-ukraińska współpraca naukowo-metodyczna na rzecz wspierania rozwoju  systemu profilaktyki i kształcenia specjalistów w zakresie przeciwdziałania zachowaniom ryzykownym dzieci i młodzieży na Ukrainie. Projekt jest realizowany w ramach Celu operacyjnego nr 2. Profilaktyka i rozwiązywanie problemów związanych z używaniem substancji psychoaktywnych, uzależnieniami behawioralnymi i innymi zachowaniami ryzykownymi Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020 finansowanego ze środków do dyspozycji Ministra Zdrowia.