Certyfikat językowy TOEIC – sesja egzaminacyjna

Zapraszamy osoby zainteresowane uzyskaniem certyfikatu językowego TOEIC® z języka angielskiego do rejestracji na pierwszą sesję egzaminacyjną, która będzie zorganizowana w styczniu 2018 na naszej uczelni. Po uzbieraniu minimalnej liczby chętnych zostanie ustalona konkretna data i wszystkie zarejestrowane osoby zostaną poinformowane z odpowiednim wyprzedzeniem.

Sprawozdanie z pobytu delegacji ukraińskiej w ramach projektu "Polsko-ukraińska..."

W dniu 21 listopada 2017 na terenie naszej uczelni został zainaugurowany projekt pt.: Polsko-ukraińska współpraca naukowo-metodyczna na rzecz wspierania rozwoju  systemu profilaktyki i kształcenia specjalistów w zakresie przeciwdziałania zachowaniom ryzykownym dzieci i młodzieży na Ukrainie. Projekt jest realizowany w ramach Celu operacyjnego nr 2. Profilaktyka i rozwiązywanie problemów związanych z używaniem substancji psychoaktywnych, uzależnieniami behawioralnymi i innymi zachowaniami ryzykownymi Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020 finansowanego ze środków do dyspozycji Ministra Zdrowia.

Biegnij po zdrowie dla Izy - wnuczki pracownicy UKW

Samorząd Uczniowski III LO w Bydgoszczy już po raz drugi organizuje Mikołajkowy Bieg Charytatywny. W tym roku pieniądze przeznaczone zostaną na leczenie 12 - letniej Izy Słabeńskiej - wnuczki Małgorzaty Czuryk, pracowniczki Działu Administracyjno-Gospodarczego UKW. Iza zmaga się z nowotworem chłoniak limfoblastyczny t-komórkowy trzeciego stopnia. To już druga w ostatnich miesiącach akcja mająca na celu pomóc Izie.

Godziny rektorskie 28 listopada

Chcąc umożliwić studentom udział w prezentacji projektu Legia Akademicka MON, Prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia dr hab. Benedykt Odya, prof. nadzw. ogłasza 28 listopada w godz. 9:30 – 14:00 godziny rektorskie.

Zmiany w parkowaniu w dniach 27-28 listopada

Informujemy, że w związku z przygotowaniami oraz przebiegiem imprezy promującej projekt Legii Akademickiej w dn. 27.11.2017 r. (poniedziałek) oraz 28.11.2017 r. (wtorek) na terenie Kampusu Głównego UKW przy ul. Chodkiewicza 30 będą utrudnienia w parkowaniu.

Dzień Turystyki z Instytutem Geografii

W piątek, tj. 17 listopada 2017 r., na zaproszenie uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. St. Staszica w Nakle nad Notecią przedstawiciele Instytutu Geografii UKW w składzie: dr Alicja Gonia, dr Monika Kozłowska-Adamczak i dr Mirosław Rurek wzięli udział w „Dniu Turystyki”. Była to świetna okazja do poznania wzajemnych potrzeb oraz zaprezentowania oferty Instytutu Geografii UKW przyszłym potencjalnym studentom.

Konsorcjanci zapraszają na szkolenie w ramach Inkubatora Innowacyjności +

Regionalne Centrum Innowacyjności – Centrum Transferu Technologii UTP oraz Centrum Transferu Technologii I Innowacji UKW  serdecznie zapraszają pracowników naukowych, studentów, doktorantów, przedsiębiorców na szkolenie „Przedsiębiorczość akademicka”, które odbędzie się w dniach 28-29.11.2017r., między godziną 9:00 a 15:00.