Erasmus+ rekrutacja uzupełniająca

Innowacje w sektorze rolno-spożywczym – panel ekspertów

17 października odbędzie się drugie Panelowego Spotkania Ekspertów, które dla bydgoskich przedsiębiorców i naukowców przygotował Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. i J. Śniadeckich oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, w ramach realizacji projektu Inkubator Innowacyjności +.

Stypendia na rok akademicki 2017/2018

Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich informuje, że w roku akademickim 2017/2018 logowanie na wszystkie typy stypendiów (rektora dla najlepszych studentów, socjalne, specjalne dla osób niepełnosprawnych) będzie odbywało się drogą elektroniczną w systemie USOSweb na stronie www.usosweb.ukw.edu.pl w dniach 18 października -24 października 2017 r.

Konkurs wewnętrzny na stanowisko Kierownika Studium Wychowania Fizycznego

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ogłasza konkurs wewnętrzny na stanowisko Kierownika Studium Wychowania Fizycznego.

UKW z wizytą w Szkocji

W dniach 29 września – 2 października, przedstawiciele Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy gościli w szkockim Aberdeen. Wyjazd stał się okazją do nawiązania bliższych kontaktów z prężnie działającą w regionie polską organizacją społeczną Polish Association Aberdeen oraz jedną z najstarszych w Wielkiej Brytanii uczelni – The University of Aberdeen, zajmującą 188 miejsce w aktualnym World University Rankings.

XIII Europejska fizyczna konferencja nt. „Defekty w materiałach izolatorów” (EURODIM 2018)

W dniach 8-13 lipca 2018 roku na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbędzie się XIII Europejska  Konferencja Fizyki Defektów w Materiałach Izolujących” (EURODIM 2018).

Zapraszamy do Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego na spotkanie z Bogumiłą Żongołłowicz

W najbliższy piątek zapraszamy do Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego na spotkanie z Bogumiłą Żongołłowicz, autorką książki Konsul, opisującą życie i działalność Władysława Noskowskiego (1892 – 1969) – konsula honorowego II RP w Australii, Nowej Zelandii i Samoa Zachodnim.

Akademickie Centrum Wolontariatu - spotkanie organizacyjne

Akademickie Centrum Wolontariatu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (ACW) ogłasza nabór wolontariuszy. Mile widziane są osoby kreatywne, lubiące pracować w zespole, organizować coś dla innych i przy okazji świetnie się bawić.

Otwarcie wystawy Europa w rodzinie. Ziemiaństwo polskie w dwudziestym wieku

5 października o godzinie 12.00 w Bibliotece UKW odbędzie się otwarcie wystawy: „Europa w rodzinie. Ziemiaństwo polskie w dwudziestym wieku” przygotowanej przez Instytut Pamięci Narodowej i Polskie Towarzystwo Ziemiańskie.