Rusza nowy sezon rozgrywek szczypiornistów

AZS UKW zainauguruje w sobotę, 7 października kolejny sezon w rozgrywkach II ligi. W pierwszym spotkaniu zmierzy się z Jeziorakiem Iława.

Nagrody Rektora dla nauczycieli akademickich

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, prof. dr hab. Jacek Woźny przyznał nauczycielom naszej uczelni nagrody w dwóch kategoriach:za osiągnięcia naukowe i/lub twórcze, uzyskane w 2016 roku, mające największy wpływ na ocenę parametryczną podstawowej jednostki organizacyjnej uczelni oraz za uzyskanie tytułów i stopni naukowych. Nagrody I stopnia zostaną wręczone podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego, a pozostałe – na radach wydziałów.

Wymiana Dobrych Praktyk - spotkanie

W dniach 4-7 października odbędą się spotkania „Wymiana dobrych praktyk” w ramach projektu „Wykwalifikowani , Aktywni , Komunikatywni – Absolwenci UKW”. Zapraszamy na nie przedstawicieli naszej społeczności akademickiej oraz przedsiębiorców. Program zamieszczamy w załączniku.

Cisza Jak Ta w Copernicanum UKW

Zespół Cisza Jak Ta ponownie wystąpi na UKW, tym razem z premierą płyty „Nieobecność”. Koncert odbędzie się w sali koncertowej Copernicanum UKW w piątek, 29 września o godz. 18.

Inauguracja roku akademickiego

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, prof. dr hab. Jacek Woźny oraz Senat serdecznie zapraszają studentów, pracowników oraz wszystkich przyjaciół UKW na inaugurację roku akademickiego 2017/2018. Uroczystość odbędzie się 10 października br. o godz. 12 w sali koncertowej Copernicanum UKW przy ul. Kopernika 1.

Konstytucja dla nauki – wyraź swoją opinię!

Zamieszczamy list Rektor UKW, prof. dr. hab. Jacka Woźnego w związku z projektem reformy systemu szkolnictwa wyższego.

Konferencja: Człowiek na drodze od totalitaryzmu do wolności. Józefa Tischnera odczytania pedagogiczne

Wydział Pedagogiki i Psychologii UKW, Instytut Pedagogiki, Zakład Filozofii Wychowania i Edukacji Obywatelskiej oraz Miasto Chojnice serdecznie zapraszają na I Ogólnopolską Konferencję Naukową „Człowiek na drodze od totalitaryzmu do wolności. Józefa Tischnera odczytania pedagogiczne”.