Nabór partnerów do konkursu nr POWR.03.05.00-IP.08-00-PZ2/17

Publikujemy ogłoszenie o naborze partnerów do konkursu nr POWR.03.05.00-IP.08-00-PZ2/17.

Dodatkowa rekrutacja na studia I stopnia

Spóźniłeś się z rejestracją na studia? Przed Tobą jeszcze poprawa matury? Ciągle masz jednak szansę na rozpoczęcie studiów w październiku. Do 13 września trwa dodatkowy i przedłużony nabór na studia I stopnia stacjonarne.

Matematyka - studia w języku angielskim

W nowym roku akademickim zapraszamy na studia I stopnia na kierunku matematyka o specjalności informatycznej z angielskim językiem wykładowym.

Konferencja Naukowa "Człowiek panem życia i śmierci w czasach konfliktów i wyzwań cywilizacyjnych"

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na międzynarodową konferencję naukową „Człowiek panem życia i śmierci w czasach konfliktów i wyzwań cywilizacyjnych”, która odbędzie się w dniach 16–17 listopada 2017 r. w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.