UKW nauką i wiedzą wspiera bydgoskie firmy

Innowacyjne projekty dwóch bydgoskich spółek spin-out, związanych z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego, znalazły się na liście projektów kwalifikujących się do dofinansowania w konkursie Nr RPKP.01.03.01-IZ.00-04-038/16 „Wsparcie procesów badawczo-rozwojowych w przedsiębiorstwach akademickich”.

Nabór na studia doktoranckie: biologia oraz ekologia

Do dnia 15.09.2017 trwa nabór na nowe kierunki studiów trzeciego stopnia (studiów doktoranckich) prowadzone przez Wydział Nauk Przyrodniczych. W ofercie Wydziału znajdują się studia doktoranckie w dziedzinie nauk biologicznych w zakresie dwóch dyscyplin: biologia oraz ekologia.

Nabór partnerów do konkursu nr POWR.03.05.00-IP.08-00-PZ2/17

Publikujemy ogłoszenie o naborze partnerów do konkursu nr POWR.03.05.00-IP.08-00-PZ2/17.

Dodatkowa rekrutacja na studia I stopnia

Spóźniłeś się z rejestracją na studia? Przed Tobą jeszcze poprawa matury? Ciągle masz jednak szansę na rozpoczęcie studiów w październiku. Do 13 września trwa dodatkowy i przedłużony nabór na studia I stopnia stacjonarne.

Matematyka - studia w języku angielskim

W nowym roku akademickim zapraszamy na studia I stopnia na kierunku matematyka o specjalności informatycznej z angielskim językiem wykładowym.