Archiwum

Wizyta studyjna przedstawicieli polskich politechnik na Politechnice Sztokholmskiej

Reprezentanci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy dr hab. inż. Marek Macko, prof. nadzw. oraz Pan Michał Majcherek, wzięli udział w wizycie studyjnej przedstawicieli polskich politechnik na Politechnice Sztokholmskiej - Royal Institute of Technology (KTH). Wydarzenie odbyło się w dniach 10-12 maja 2017 roku i było okazją do podjęcia tematu współpracy między uczelniami, komercjalizacji nauki oraz wsparcia innowacyjności i inkubatorów przedsiębiorczości.

Prof. Piotr Kostyło w Komitecie Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa

Prezes Instytutu Pamięci Narodowej, dr Jarosław Szarek powołał dra hab. Piotra Kostyło, prof. nadzw. z Instytutu Pedagogiki UKW na członka Komitetu Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa przy Oddziale IPN – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Gdańsku. Serdecznie gratulujemy!