Teatr Polski zaprasza na spektakl

Teatr Polski zaprasza na spektakl “Dybuk” w reżyserii Anny Smolar w dniu 4 marca godz. 19.00 oraz 5 marca godz. 18.00. Bilety można nabyć w cenie 15zł (na hasło mail).

Praca: Referent/specjalista w Centrum Transferu Technologii i Innowacji

Centrum Transferu Technologii i Innowacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego poszukuje kandydata na stanowisko Referenta/Specjalisty realizującego zadania Brokera Innowacji - pośrednika odpowiedzialnego za nawiązanie współpracy między środowiskiem naukowym a otoczeniem gospodarczym, co będzie skutkowało zastosowaniem wyników badań naukowych w ramach konkretnych rozwiązań rynkowych.

III tura zapisów na zajęcia

Uwaga!
od dzisiaj do 5. 03. 2017 r. rusza III (ostatnia) tura zapisów na zajęcia. W związku ze zmianami liczby grup prosimy zalogować się ponownie.

Koncert Leonarda Luthera już dziś o 11.00

Zapraszamy na koncert Leonarda Luthera już dziś o 11.00.
Beanus UKW, wstęp wolny.

Ruszył Projekt Uniwersytetu Młodych Odkrywców „Młodzi Odkrywcy w Kalejdoskopie Nauki”

Program Uniwersytet Młodego Odkrywcy to pierwsza inicjatywa realizowana w ramach Społecznej Odpowiedzialności Nauki wyrażonej w tzw. strategii na rzecz nauki i szkolnictwa wyższego. Jednym z trzech głównych założeń strategii jest popularyzacja dokonań polskich naukowców wśród różnych grup społecznych (od juniorów do seniorów), a także dotarcie z atrakcyjną formą edukacji do obszarów wykluczonych.

Video marketing - trendy, inspiracje, praktyka

Poznaj najnowsze trendy oraz inspiracje w zakresie komunikacji marketingowej i dowiedz się więcej o reklamie wyświetlanej na urządzeniach mobilnych. Zapraszamy na spotkanie ze specjalistą ds. reklamy internetowej Grupy Polska Press - jednego z największych wydawców prasy w Polsce.
Na naszych oczach dokonuje się rewolucja w Internecie. Video rewolucja.
Jak pokazują badania marketingowe coraz więcej użytkowników preferuje otrzymywanie komunikatów w postaci video, ale tylko wytrawni marketerzy potrafią przekuć tę wiedzę w sukces swoich firm, bądź firm swoich klientów.

Monografia "Theory and applications of the Kosiński’s Fuzzy Numbers"

Kilka dni temu staraniem naukowców Piotra Prokopowicza, Jacka Czerniaka, Dariusza Mikołajewskiego, Łukasza Apiecionka i Dominika Ślęzaka ukazała się monografia pt. „Theory and applications of the Kosiński’s Fuzzy Numbers”.

Szkoła Twórców Gier

Czwarte spotkanie Szkoły Twórców Gier Microsoft 2016/2017 odbędzie się w Bydgoszczy!

Szkoła Twórców Gier Microsoft to całoroczny darmowy cykl szkoleń i warsztatów dla osób zainteresowanych tworzeniem gier.