Badania nad egzoszkieletem - zapraszamy

W związku z prowadzeniem międzyuczelnianych badań naukowych nt. "Zaprojektowanie i budowa prototypu egzoszkieletu pasywnego dla dzieci z osłabieniem siły mięśniowej w obszarze kończyn górnych" oraz "Badania przedwdrożeniowe egzoszkieletu pasywnego dla dzieci z osłabieniem siły mięśniowej w obszarze kończyn górnych"

Rejestracja na zajęcia – II tura

W dniach 7.02.-12.02.2017 r. trwać będzie II tura zapisów na zajęcia. Osoby, które się jeszcze nie zapisały, proszone są o rejestrację. Szczegółowe terminy rejestracji są podane na stronie USOSweb.

Prof. dr hab. Piotr Zwierzchowski członkiem KRASP

Prof. dr hab. Piotr Zwierzchowski, zastępca dyrektora Instytutu Filologii Polskiej i Kulturoznawstwa UKW, między innymi Prezes Polskiego Towarzystwa Badań nad Filmem i Mediami (kadencja 2015–2019) oraz członek Komitetu Nauk o Sztuce Polskiej Akademii Nauk (kadencja 2015–2018) został członkiem Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP).

Nowi członkowie Senatu UKW

31 stycznia 2017 r. podczas posiedzeniu Senatu UKW, powołano nowych czlonków Senatu UKW.

Studencie Ogarnij Wiedzę!

Rodzina i prawo - Ogólnopolska Konferencja Naukowa

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i Wydział Administracji i Nauk Społecznych zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Rodzina i prawo". Konferencja odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2017 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Wygraj zaproszenie do Filharmonii Pomorskiej!

9 lutego 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert: „Goście w Filharmonii". Mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na koncerty. Aby je zdobyć wystarczy przesłać do nas maila (z podaniem tytułu koncertu, imienia, nazwiska i numeru kontaktowego) z uzasadnieniem, dlaczego właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać bilet. Spośród przesłanych propozycji wyłonimy zwycięzcę.