Sukces naszej studentki!

Zapraszamy na wystawę plakatów

W Galerii Biblioteki UKW (Bydgoszcz, ul Szymanowskiego 3)  można oglądać wystawę plakatów Joanny Frydrychowicz-Janiak i Krzysztofa Skrzypczyka. Wystawa będzie czynna do 8 stycznia 2017 roku.

Interaktywna wystawa edukacyjna „Świat zmysłów”

Instytut Fizyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na interaktywną wystawę edukacyjną „Świat zmysłów”

Promocja książki dr Danuty Szumińskiej

2 grudnia 2016 r. w miejscowości Osie, w siedzibie Wdeckiego Parku Krajobrazowego, odbyła się promocja książki autorstwa Danuty Szumińskiej z Instytutu Geografii UKW i Zbigniewa Czerebieja z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Bydgoszczy pt. „Zasoby wodne Wdeckiego Parku Krajobrazowego”.

Komunikat w sprawie rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko Zastępcy Kanclerza UKW

Informujemy, że w wyniku konkursu wewnętrznego na stanowisko Zastępcy Kanclerza UKW została wybrana mgr Mariola Majorkowska. Do Komisji Konkursowej pod przewodnictwem dr. hab. Zbigniewa Bukowskiego, prof. nadzw. wpłynęło siedem ofert. Komisja zarekomendowała JM Rektorowi trzy kandydatury. JM Rektor prof. dr hab. Jacek Woźny podjął decyzję o wyborze na stanowisko Zastępcy Kanclerza kandydatki najwyżej ocenionej przez Komisję Konkursową.