Projekt: Elastyczne radzenie sobie ze stresem

Projekt „Podmiotowe i sytuacyjne uwarunkowania elastycznego radzenia sobie ze stresem w próbie polskiej” zespołu kierowanego przez prof. Małgorzatę Basińską z Instytutu Psychologii UKW znalazł się na liście projektów zakwalifikowanych do finansowania w konkursie OPUS 11 Narodowego Centrum Nauki. Będzie on realizowany przez dwa lata, a jego koszt to 402 tys. zł.

Czas na pierwsze punkty AZS-u

Szczypiorniści AZS-u UKW nie mogą zaliczyć początku obecnego sezonu do udanych. Po sześciu spotkaniach pozostają bez punktów w tabeli, ale ten stan ma się zmienić po sobotnim spotkaniu.

Projekty z programu Erasmus + - spotkanie informacyjne dla pracowników

Zapraszamy pracowników do udziału w spotkaniu informacyjnym pt.: "Możliwości udziału polskich uczelni w projektach międzynarodowych programu Erasmus+", które odbędzie się w środę 30 listopada 2016 w Sali Senatu UKW. Spotkanie poprowadzi ekspert z Narodowej Agencji Programu Erasmus+ Pani Katarzyna Żarek.

Śladem łabędzi na UKW

Ważna informacja dla studentów niepełnosprawnych

Studentów, którzy nie złożyli wniosku o stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych,
a posiadają ważne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (wydane przez Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności, Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub inną instytucję) prosimy o pilny kontakt z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych lub przesłanie zeskanowanego orzeczenia na adres e-mailowy BON-u: niepelnosprawni@ukw.edu.pl do 2 grudnia br.

Międzynarodowa konferencja historyków w Ostromecku

Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz

Instytut Historii i Archiwistyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zapraszają na międzynarodową konferencję "Chrześcijaństwo w dziejach Europy środkowowschodniej, Polski i regionu. W 1050. rocznicę Chrztu Polski"

Spotkanie z Piotrem Górnym