Konkurs na stanowisko Kwestora

REKTOR UNIWERSYTETU KAZIMIERZA WIELKIEGO  OGŁASZA KONKURS NA KANDYDATA NA STANOWISKO KWESTORA

Sukces dr Ewy Krause

Sukces studentek Wydziału Humanistycznego

W ramach „Projektu Rotmistrz Pilecki Bohater Niezwyciężony” objętego Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, Fundacja Gdzie z Krakowa zorganizowała Ogólnopolski Akademicki Konkurs Historyczny w trzech kategoriach formalnych:

• scenariusz lekcji tematycznej,
  • artykuł popularnonaukowy,
  • praca dyplomowa.

Akademik bez barier - zakończenie budowy windy

W październiku zakończyły się prace budowalne w Domu Studenta nr 1 przy ul. Łużyckiej 24 mające na celu zniwelowanie barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych. Uniwersytet w tym roku uzyskał na ten cel dwie dotacje:

TPB zaprasza na spektakl "Krew na kocim gardle"

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl "Krew na kocim gardle". Przedstawienie odbędzie się dnia 10, 12, 13 listopada o godz. 19.00.

Na czym polega dziennikarstwo growe?

Bydgoskie Koło Polskiego Towarzystwa Badania Gier zaprasza we wtorek 8 listopada 2016 na spotkanie z Michałem J. Adamczakiem a.k.a ManJAkiem, weteranem polskiego dziennikarstwa growego. Jako publicysta i redaktor związany był ze „Światem Gier Komputerowych”, „PLAY”, „Komputer Świat GRY”, serwisem Gamezilla. Bloguje pod adresem http://adamczak.gadzetomania.pl.

Ogłoszenie wyniku konkursu na kierownika Działu Promocji i Biura Prasowego

W wyniku rozstrzygnięcia konkursu ogłoszonego na stanowisko Kierownika Działu Promocji i Biura Prasowego, Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy prof. dr hab. Jacek Woźny ogłasza, iż z dniem 1 listopada 2016 roku kierownikiem Działu Promocji i Biura Prasowego oraz Rzecznikiem Prasowym Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy jest Sławomir Łaniecki.