Spotkanie ze starostami i opiekunami roczników

W związku ze zmianą sposobu planowania zajęć dydaktycznych od semestru letniego 2016/2017r., w listopadzie 2016r. odbędą się spotkania Pana Prorektora ds Studenckich i Jakości Kształcenia dr. hab Benedykta Odyi, prof nadzw. z opiekunami oraz starostami roczników. Szczegółowy harmonogram spotkań znajduje się w załączeniu. Obecność na spotkaniu wyżej wymienionych osób jest obowiązkowa. Informacja ta dotyczy tylko studiów stacjonarnych.

Zapraszamy na spektakl do Teatru Polskiego w Bydgoszczy

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na premierę spektaklu "Żony stanu, dziwki rewolucji, a może i uczone białogłowe". Bilety w specjalnej cenie 15 zł na niedzielny spektakl (30.10.2016 g. 19.00) można nabyć powołując się w kasie biletowej na hasło: SILNA KOBIETA.

.

VIII edycja konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego z przyjemnością zaprasza do wzięcia udziału w VIII edycji konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw, którego celem jest wyłonienie oraz promowanie innowacyjnych rozwiązań naukowców i przedsiębiorców sektora MŚP w województwie kujawsko-pomorskim.

Wrota wyobraźni: akademickie spotkanie z literaturą

Serdecznie zapraszamy na Akademickie Spotkania z Literaturą.

Java User Group na UKW

50. Noc Planszówek już 22 października

Wszystkich miłośników gier planszowych zapraszamy na 50. Noc Planszówek, która odbędzie się 22 października na UKW. To doskonała okazja do zabawy połączonej z integracją. Noc Planszówek, która odbędzie się już w sobotę na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, to jedna z największych cyklicznych imprez w Polsce poświęconych grom planszowym i karcianym. Uczestnicy mogą wybierać spośród 250 gier.

Bydgoszcz szuka talentów

Zachęcamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciu Bydgoszcz Szuka Talentów. Szukamy osób, którzy posiadają umiejętność tworzenia aplikacji internetowych. Trzy najlepsze osoby zostaną nagrodzone płatnym stażem.

Flight of the Swans na UKW

J. francuski i włoski dla studentów i pracowników UKW

Idąc śladem najlepszych uniwersytetów w Polsce, JM Rektor UKW proponuje studentom
i pracownikom naszej uczelni dodatkowe, fakultatywne zajęcia językowe z języka włoskiego oraz zajęcia przygotowujące do uzyskania certyfikatu/ dyplomu międzynarodowego z j. włoskiego lub francuskiego.