Wrota wyobraźni: akademickie spotkanie z literaturą

Serdecznie zapraszamy na Akademickie Spotkania z Literaturą.

Java User Group na UKW

50. Noc Planszówek już 22 października

Wszystkich miłośników gier planszowych zapraszamy na 50. Noc Planszówek, która odbędzie się 22 października na UKW. To doskonała okazja do zabawy połączonej z integracją. Noc Planszówek, która odbędzie się już w sobotę na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, to jedna z największych cyklicznych imprez w Polsce poświęconych grom planszowym i karcianym. Uczestnicy mogą wybierać spośród 250 gier.

Bydgoszcz szuka talentów

Zachęcamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciu Bydgoszcz Szuka Talentów. Szukamy osób, którzy posiadają umiejętność tworzenia aplikacji internetowych. Trzy najlepsze osoby zostaną nagrodzone płatnym stażem.

Flight of the Swans na UKW

J. francuski i włoski dla studentów i pracowników UKW

Idąc śladem najlepszych uniwersytetów w Polsce, JM Rektor UKW proponuje studentom
i pracownikom naszej uczelni dodatkowe, fakultatywne zajęcia językowe z języka włoskiego oraz zajęcia przygotowujące do uzyskania certyfikatu/ dyplomu międzynarodowego z j. włoskiego lub francuskiego.

150-lecie urodzin: Kazimierz Twardowski

Instytut Filozofii UKW zaprasza na ogólnopolską konferencję naukową Kazimierz Twardowski - Mistrz i nauczyciel.

Bezpłatne szkolenia w firmie Atos

Firma Atos, międzynarodowy lider w branży IT, serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenia.

Bydgoszcz w przestrzeni europejskiej

Miasto Bydgoszcz, Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych UKW, Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział w Bydgoszczy oraz Towarzystwo Inicjatyw Kulturalnych zapraszają ogólnopolską konferencję naukową "Bydgoszcz w przestrzeni europejskiej".

Szczypiorniści AZS-u powalczą o pierwsze zwycięstwo

AZS UKW Bydgoszcz zmierzy się w najbliższą sobotę z zespołem Szczypiorniaka Olsztyn. Podopieczni Andrzeja Kaczorowskiego pozostają na razie bez punktów w ligowej tabeli.

Ubezpieczenia dla pracowników

Informujemy wszystkich pracowników UKW, że osoby, które nadal chcą kontynuować grupowe ubezpieczenie na życie, koniecznie muszą podpisać nowe polisy. Obecne wygasną z dniem 30 listopada br.