Nowy rok rozpoczęli w Krainie Gier

Praca: Kierownik Działu Promocji i Biura Prasowego

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy prof. dr hab. Jacek Woźny ogłasza konkurs na stanowisko Kierownika Działu Promocji i Biura Prasowego.

Bydgoskie Spotkania Onkologii z Psychologią

Instytut Psychologii UKW i Zakład Profilaktyki  i Promocji Zdrowia Centrum Onkologii w Bydgoszczy organizują Bydgoskie Spotkania Onkologii z Psychologią.

Erasmus+ rekrutacja uzupełniająca na praktykę

Przypominamy, że tylko do końca listopada trwa rekrutacja uzupełniająca na wyjazdy na praktyki w ramach programu Erasmus+.

Nie mówcie o nich gamonie - wywiad

Projekt badawczy z programu POWER współrealizowany przez Katedrę Pedagogiki Pracy i Andragogiki UKW poświęcony problemowi "Neetsów", w którym uczestniczą dodatkowo trzy partnerskie instytucje z regionu, po raz kolejny wzbudził zainteresowanie lokalnych mediów.

Razem dla akademickiej Bydgoszczy

Rekrutacja na studia podyplomowe

Zachęcamy do podjęcia studiów podyplomowych na UKW!

Wolny wstęp na basen dla studentów UKW

Informujemy, że studenci UKW mogą korzystać z basenu Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu przy ul. Sportowej 2 poza zajęciami w semestrze zimowym 2016/2017 w poniższych terminach:

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncerty: „Inauguracja sezonu artystycznego" (14 października) oraz „Dzieła Mistrzów Baroku” (19 października). Oba koncerty rozpoczną się o godzinie 19.00.