Podwieczorek u Sulimy

Rejestracja na zajęcia

Rusza internetowa rejestracja do grup zajęciowych, na zajęcia wychowania fizycznego i języki obce na semestr zimowy 2017/17.

31. AFF- Era Filmowa

Kultura dostępna w kinie

Kultura dostępna pokazuje, że kultura wcale nie musi być droga! Już dzisiaj o godzinie 18 w sieci kin Helios oraz Iluzjon odbędzie się sens filmu „Moje córki krowy”. Bilet kosztuje tylko 10 zł!

Spotkanie z przedsiębiorczością

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego 16 września 2016 r. po raz kolejny po przerwie wakacyjnej organizuje „Spotkanie z przedsiębiorczością – jak założyć i rozwinąć własną firmę”.

Wrota wyobraźni: akademickie spotkania z literaturą

Wydawnictwo Sine Qua Non oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zapraszają na spotkanie z cyklu "Wrota wyobraźni: akademickie spotkania z literaturą".

Konferencja Naukowa Katedry Pedagogiki Pracy i Andragogiki [19-20.09.2016 r. Ciechocinek]

W dniach 19-20 września Katedra Pedagogiki Pracy i Andragogiki Instytutu Pedagogiki Wydziału Pedagogiki i Psychologii UKW organizuje ogólnopolską konferencję naukową.

Konkurs na stanowisko Kanclerza UKW

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy prof. dr hab. Jacek Woźny ogłasza konkurs na stanowisko Kanclerza UKW

Ruszają AMŚ w strzelectwie

Pomiar przywiązania - seminarium warsztatowe

Polski Oddział Towarzystwa Badań nad Emocjami i Przywiązaniem (SEAS-Polska) oraz Instytut Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zapraszają osoby prowadzące badania naukowe nad przywiązaniem oraz wszystkich, dla których tematyka przywiązania jest ważna z racji działań praktycznych w tematyce przywiązaniowej na seminarium warsztatowe pt. Pomiar przywiązania – metody ilościowe i jakościowe.

Wioślarski sukces studentów UKW

Złoty medal i czwarte miejsce Akademickich Mistrzostw Świata w Wioślarstwie 2016 w Poznaniu dla studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.