Praca: Doradca zawodowy w Biurze Karier

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydata na stanowisko doradcy zawodowego w Biurze Karier.

Praca: Doradca ds. przedsiębiorczości

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydata na stanowisko doradcy ds. przedsiębiorczości w projekcie „Biuro Karier pomostem do kariery”. Termin składania podań do 18 listopada 2016 r. Warunki rekrutacji oraz szczegółowa oferta w załączeniu.

Miejsce składania dokumentów rekrutacyjnych

Miejsce składania dokumentów 18-19 lipca 2016 roku w godz.9:00-13:00.

Akademik bez barier

Studencie! Weź udział w badaniu “EUROSTUDENT VI”

Zapraszamy studentów: wychowania fizycznego, bezpieczeństwa i higieny pracy, filologii, edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego do wzięcia udziału w corocznym badaniu “EUROSTUDENT”

Studenci UKW na Akademickich Igrzyskach Europejskich

Studenci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy wystartują w Akademickich Igrzyskach Europejskich w Zagrzebiu/Rijece 2016.

Stypendia dla doktorantek UKW

Dwie doktorantki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy znalazły się na liście rankingowej konkursu Etiuda Narodowego Centrum Nauki.

Dotacje na podniesienie kompetencji kadry dydaktycznej uczelni

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) w ramach 3.4 Zarządzanie w instytucjach szkolnictwa wyższego Konkurs nr 1/Kadra/POWER/3.4/2016 na projekty podnoszące kompetencje kadry dydaktycznej uczelni w ramach wspierania zmian organizacyjnych i podnoszenia kompetencji kadr w systemie szkolnictwa wyższego.

Żegnamy prof. dr hab. Franciszka Bylickiego

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

prof. dr. hab. Franciszka Bylickiego,

nauczyciela akademickiego o uznanym dorobku naukowym i dydaktycznym, oddanego swej pracy, życzliwego Kolegi i wspaniałego Dydaktyka

Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy szczerego współczucia

Koleżanki i Koledzy z Instytutu Fizyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego

w Bydgoszczy.

Uprawnienia do doktoryzowania z ekologii

Wydział Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy uzyskał nowe uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora nauk biologicznych w dyscyplinie ekologia.

Marszałek Piotr Całbecki docenił pracowników UKW

Troje pracowników Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy otrzymało wyróżnienia Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Piotra Całbeckiego.