Koncert z okazji 75. rocznicy śmierci Igancego Jana Paderewskiego

Towarzystwo Muzyczne im. I. J. Paderewskiego Wydział Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zapraszają na Koncert z okazji 75. rocznicy śmierci Igancego Jana Paderewskiego. Poniedziałek , 13 czerwca 2016 r., godzina 17.00, Aula Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ul. Kopernika 1, Bydgoszcz

Solidarni z Syryjczykami - debata na UKW

Koło Naukowe Języka i Kultury Arabskiej UKW ''An-Nahda'' zaprasza na otwarte spotkanie pn: „Solidarni z Syryjczykami”. Zapraszamy 14 czerwca o godzinie 14.00 do Auli Biblioteki UKW przy ul Szymanowskiego 3

Studia Podyplomowe z marketingu internetowego

Od roku akademickiego 2016/17 rusza II edycja studiów podyplomowych „Marketing internetowy i e-biznes” na naszym Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Studia te stawiają przede wszystkim na praktyczną wiedzę.

Skład Senatu na kadencję 2016-2020

Zakończyły się wybory Senatu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kadencję 2016-2020.

Sukcesy UKW w AMP w Wioślarstwie 2016

Akademickie Mistrzostwa Polski w Wioślarstwie w Bydgoszczy za nami. Były bardzo udane dla gospodarzy i organizatorów mistrzostw; Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Finały zakończyły się w piątek 03.06.2016 r., a wystartowało w nich 218 studentek i studentów z 21 krajowych wyższych uczelni.