Skład Senatu na kadencję 2016-2020

Zakończyły się wybory Senatu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kadencję 2016-2020.

Sukcesy UKW w AMP w Wioślarstwie 2016

Akademickie Mistrzostwa Polski w Wioślarstwie w Bydgoszczy za nami. Były bardzo udane dla gospodarzy i organizatorów mistrzostw; Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Finały zakończyły się w piątek 03.06.2016 r., a wystartowało w nich 218 studentek i studentów z 21 krajowych wyższych uczelni.

Zostań opiekunem studentów Erasmus+

Biuro Współpracy Międzynarodowej UKW zaprasza studentów do udziału w programie Buddy/Mentor, którego głównym celem jest pomoc studentom z zagranicy w zaaklimatyzowaniu się w nowym środowisku.

Dni Instytutu Pedagogiki

Serdecznie zapraszamy na Dni Instytutu Pedagogiki, które w tym roku odbędą się w dniach 15-16 czerwca. W programie m.in. sesje naukowe, warsztaty i spektakl poetycki.

Seminarium: Dotacje na innowacje gospodarcze

Centrum Transferu Technologii i Innowacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zaprasza na seminarium „Dotacje na innowacje gospodarcze - Bony na Innowacje dla MŚP i Regionalne Agendy Naukowo-Badawcze – zasady udzielania wsparcia dla przedsiębiorców i oferta badawcza Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego dla gospodarki.”