Wykład Konsula Honorowego Republiki Chorwacji

Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą prof. dr hab. Sławomir Kaczmarek zaprasza na wykład okolicznościowy z okazji 25-lecia odzyskania niepodległości przez Chorwację, który wygłosi Konsul Honorowy Republiki Chorwacji w Bydgoszczy Pan Henryk Maciejewski .

Nowy projekt zespołu prof. dr hab. Ewy Filipiak

Prof. dr hab. Ewa Filipiak z Instytutu Pedagogiki wraz z zespołem naukowym została zaproszona do współrealizacji projektu w programie Erasmus Plus.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza na spotkanie pod tytułem „Jaka piękna katastrofa. O granicach wolności i buntu w świecie bezideowej komercji”.

Sukces Wydawnictwa UKW

Wydawnictwo UKW otrzymało wyróżnienie podczas X Targów Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA 2016.

Biuro Karier pomostem do kariery studentów UKW

Badanie kompetencji, doradztwo zawodowe, coaching kariery – to najważniejsze elementy projektu „Biuro Karier pomostem do kariery”, którymi zostaną objęci studenci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Nasza uczelnia otrzymała na ten cel ponad 1,1 mln zł.

Biznes po studencku - konkurs na biznesplan

Biuro Karier wraz z Centrum Transferu Technologii i Innowacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego organizują konkurs pod nazwą „Biznes po studencku”. Skierowany jest do osób, które chciałyby zmierzyć się z opracowaniem planu biznesowego przyszłej firmy. Wśród nagród są m.in.:10-godzinny coaching biznesowy oraz sprzęt elektroniczny.

Dofinansowanie na Międzynarodowe Programy Kształcenia

Narodowe Centrum Badania i Rozwoju ogłosiło konkurs z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) na Międzynarodowe Programy Kształcenia dotyczące poprawy dostępności międzynarodowych programów kształcenia dla osób uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym z Polski oraz dla cudzoziemców.

Game Dev Day na UKW