Biuro Karier pomostem do kariery studentów UKW

Badanie kompetencji, doradztwo zawodowe, coaching kariery – to najważniejsze elementy projektu „Biuro Karier pomostem do kariery”, którymi zostaną objęci studenci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Nasza uczelnia otrzymała na ten cel ponad 1,1 mln zł.

Biznes po studencku - konkurs na biznesplan

Biuro Karier wraz z Centrum Transferu Technologii i Innowacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego organizują konkurs pod nazwą „Biznes po studencku”. Skierowany jest do osób, które chciałyby zmierzyć się z opracowaniem planu biznesowego przyszłej firmy. Wśród nagród są m.in.:10-godzinny coaching biznesowy oraz sprzęt elektroniczny.

Dofinansowanie na Międzynarodowe Programy Kształcenia

Narodowe Centrum Badania i Rozwoju ogłosiło konkurs z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) na Międzynarodowe Programy Kształcenia dotyczące poprawy dostępności międzynarodowych programów kształcenia dla osób uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym z Polski oraz dla cudzoziemców.

Game Dev Day na UKW

Sasha Boole zagra na strychu Biblioteki Wojewódzkiej

Już w najbliższą środę na strychu Biblioteki Wojewódzkiej odbędzie się koncert wieńczący 19 Dni Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Wystąpi Sasha Boole. Wstęp wolny dla wszystkich.

Konferencja: Bydgoszcz w przestrzeni europejskiej

Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiegow Bydgoszczy, Polskie Towarzystwo Historyczne oddział w Bydgoszczy oraz Towarzystwo Inicjatyw Kulturalnych zapraszają na konferencję naukową "Bydgoszcz w przestrzeni europejskiej. Od osady do metropolii-główne kierunki rozwoju miasta z perspektywy historycznej".

Spotkanie „Meet Your Community – Karrierewege von Deutschland-Alumni“

Zapraszamy na spotkanie „Meet Your Community – Karrierewege von Deutschland-Alumni“.

Godziny rektorskie - Juwenalia Bydgoskie

W związku z organizacją Juwenaliów Bydgoskich Prorektor ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia ogłasza godziny rektorskie w dniach:

• środa, 1.06.2016 r. - na terenie kampusu przy ul. Chodkiewicza 30 - cały dzień
  • środa, 1.06.2016 r. - na całej uczelni od godziny 13.30
  • czwartek, 2.06. 2016 r. - cały dzień
  • piątek, 3.06.2016 r. - do godziny 11.00

UKW w Polskiej Sieci Naukowej

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy podpisał umowę o utworzeniu polskiej sieci naukowej. Umowa dotyczy badań naukowych związanych z pracami rozwojowymi na rzecz upowszechniania prawa sportowego. Inicjatywa, zrodziła się w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, a w powołanie sieci włączył się również Uniwersytet Gdański.

Wygraj bilety do Filharmonii Pomorskiej!

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert "Mahler i jego czasy". 20 maja 2016 roku o godzinie 19.00 melomani będą mieli okazję usłyszeć utwory Mozarta, Mahlera oraz Brahmsa Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy.