VIII Sesja Naukowa Magistrantów Instytutu Psychologii UKW

Serdecznie zapraszamy Państwa na VIII Sesję Naukową Magistrantów Instytutu Psychologii UKW

w dniu 16. maja w godz. 9.30-15.00. Tradycyjnie już Sesja Naukowa Magistrantów jest punktem inaugurującym Dni Psychologa w naszym Instytucie. Podczas Sesji zostanie wyłoniony najlepszy projekt pracy magisterskiej w Instytucie Psychologii w roku akademickim 2015/ 2016.

Grad medali na AMPiK w Pływaniu

W dniu 20.04.2016 w na basenie Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK w Toruniu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w pływaniu.

I Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc - zapisy

I Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Dyrektora CEKFiS-U odbędą się dnia 12 maja 2016 r. o godz. 11.00 przy ul. Sportowej 2, sala wspinaczkowa nr 104. Zgłoszenia do 11.05.2016 r. przyjmuje mgr Krzysztof Bober (pokój 104) tel. 660 459 762 i mgr Łukasz Myszkowski (pokój 211) e-mail: myszkowski@ukw.edu.pl. Serdecznie zapraszamy!

Muzyczny sukces naszej studentki

Marta Jastrząbek, studentka Wydziału Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zdobyła Grand Prix podczas VII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Aktorskiej Forma 2016.

Praca: Specjalista ds. serwisowania urządzeń i instalacji grzewczo-wentylacyjnych

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zatrudni specjalistę ds. serwisowania urządzeń i instalacji grzewczo-wentylacyjnych

Wykłady Sienkiewiczowskie

Komitet Okręgowy Olimpiady Literatury i Języka Polskiego przy Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego oraz Instytut Filologii Polskiej i Kulturoznawstwa UKW zapraszają na otwarte wykłady, organizowane w ramach obchodów 170 rocznicy urodzin i setnej rocznicy śmierci Henryka Sienkiewicza.

Festiwal Nowa Muzyka

Zapraszamy Państwa na IV Festiwal Muzyki Współczesnej Nowa Muzyka, który odbędzie się w dniach 6-8.05.2016 r. w Bydgoszczy.

IV Dni Instytutu Nauk Politycznych

W dniach 10-12 maja w Instytucie Nauk Politycznych odbędą się IV Dni Instytutu Nauk Politycznych, organizowane przez Studentów Koła Naukowego Bezpieczeństwa Narodowego, Koła Naukowego Studentów Politologii oraz Organizacji Studenckiej Milion Ludzi Wyobraźni. Poniżej przedstawiamy harmonogram wydarzenia.

Teatr Polski zaprasza na spektakl

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza studentów na spektakl „Wojny, których nie przeżyłam”, wyreżyserowany przez Weronikę Szczawińską, który odbędzie się 7 i 8 maja o godzinie 19.00.