Międzynarodowy dzień gier planszowych na UKW

Bydgoskie Koło Polskiego Towarzystwa Badania Gier wraz z Przystankiem Planszówka zapraszają do Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (sala 1.45) na bliskie spotkanie z grami planszowymi – planszówkową edukacją. Wszystko w ramach Międzynarodowego Dnia Gier Planszowych już 30 kwietnia.

Olbrzymie zainteresowanie Świętem Sportu UKW

W czwartek 21 kwietnia Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu zainaugurowało Święto Sportu w naszym Uniwersytecie.

GRONA GNIEWU w TPB

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl GRONA GNIEWU w adaptacji Franka Galati. Spektakl reżyseruje Paweł Wodziński.

Wolontariat na Bydgoskim Festiwalu Nauki

Kolejna edycja Bydgoskiego Festiwalu Nauki odbędzie się w dniach 18-21 maja br. Poszukujemy wolontariuszy, którzy chcą włączyć się w organizację tego przedsięwzięcia.

Zapraszamy do filharmonii

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej! Informujemy o obowiązywaniu promocji dla studentów i wykładowców (za okazaniem legitymacji w kasie FP) na bilety na majowe koncerty.

Seminarium: „Pomoc i wsparcie dziecka w chorobie”

Zakład Teorii Wychowania i Deontologii Nauczycielskiej Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Koło Naukowe Wspierania i Kreowania Rozwoju Dziecka zapraszają 12 maja 2016 r. na seminarium naukowo-metodyczne „Pomoc i wsparcie dziecka w chorobie”.

Studencka Konferencja Kryminalistyczna

Serdecznie zapraszamy na Studencką Konferencję Kryminalistyczą ,, Ślad- mikroskopowy oraz zbrodni'' organizowaną przez Naukowe Koło Kryminalistyki oraz Koło Naukowe Biologii Molekularnej. Wydarzenie odbędzie się 22 kwietnia 2016 roku na Auli Laboratorium Badawszego Mikotoksyn ul. Chodkiewicza 30. Celem konferencji jest połączenie wszystkich nauk pracujących nad analizą zbrodni doskonałej.

Godziny rektorskie 25 kwietnia

W związku ze Świętem Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Prorektor ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia dr hab. Mariusz Zawodniak, prof. nadzw. ogłasza 25 kwietnia od godz. 11:00 do końca dnia godziny rektorskie.