Dzień Geografa 18 kwietnia

Firma iQor szuka praktykantów i stażystów.

iQor planuje przyjąć na praktyki i staże 21 osób. Kompleksowe podejście do realizacji staży i praktyk w firmie przyczynia się do wsparcia procesu edukacji o elementy praktyczne a w konsekwencji do wzmocnienia konkurencyjności studentów/absolwentów na rynku pracy.

Konferencja: Muzyka i Edukacja

Katedra Edukacji, Teorii i Animacji Muzyki Wydziału Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza do udziału w organizowanej w dniu 19. kwietnia 2016 r. o godz. 10.00 w Auli Copernicanum UKW przy ul. Kopernika 1 w Bydgoszczy Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Muzyka i Edukacja”.

Zostań reprezentantem UKW w szachach

Serdecznie zapraszamy studentów oraz pracowników uczelni do udziału w Akademickich Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach, które odbędą się 23 kwietnia br. (sobota) o godzinie 10:00 w Toruniu.

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej na UKW

Już w sobotę 16.04.2016 o godzinie 10:00 rozpocznie się etap wojewódzki XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Odbędzie się ona na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Trzy srebrne medale AMP w Ergometrze Wioślarskim dla UKW

Trzy srebrne medale zdobyła reprezentacja wioślarek i wioślarzy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Ergometrze Wioślarskim rozegranych w dniach 9-10 kwietnia 2016 r. w Hali Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie.

Chór UKW na 1050-lecie Chrztu Polski

Serdecznie zapraszamy na mszę św. i koncert „Jedna wiara, jeden chrzest…”, które odbędą się w kościele pw. Świętych Polskich Braci Męczenników w niedzielę, 17 kwietnia o godz. 13:00. Wystąpi Orkiestra Kameralna Capella Bydgostiensis oraz Chór Akademicki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Konferencja: Współczesne problemy obszaru postradzieckiego

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji naukowej, organizowanej przez Zakład Współczesnych Systemów Politycznych Instytutu Nauk Politycznych oraz Zakład Historii Najnowszej Powszechnej i Dziejów Migracji Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego pt. „Współczesne problemy obszaru postradzieckiego”. Obrady odbędą się w dniach 22-23 września 2016 r. w Bydgoszczy na ulicy Poniatowskiego 12.