Studia podyplomowe w Instytucie Psychologii

Od 1 marca 2016 rusza rejestracja na dwusemestralne studia podyplomowe neurologopedii oraz psychologii klinicznej. Zapisy potrwają do 30 czerwca. Organizatorem studiów jest Instytut Psychologii UKW. Początek zajęć zaplanowany został na semestr zimowy 2016/2017.

Spektakl Granice w TPB

Przedłużona rekrutacja na moduł nauczycielski

Rekrutacja na Moduł kształcenia nauczycieli dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych II stopnia kierunków niepedagogicznych i nienauczycielskich i Moduł przygotowania pedagogicznego dla studentów studiów II stopnia stacjonarnych i niestacjonarnych kierunku PEDAGOGIKA została przedłużona do 29 lutego 2016 r.

Sesja popularnonaukowa "Wokół gwary bydgoskiej"

Zapraszamy do udziału w sesji popularnonaukowej pt. Wokół gwary bydgoskiej, która odbędzie się 29 lutego 2016 roku w godz. 10.00-15.00 (Instytut Filologii Polskiej i Kulturoznawstwa, ul. Jagiellońska 11).

TPB zaprasza na spektakl ROMVILLE

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl  „ROMVILLE”. Przedstawienie odbędzie się 23 i 24 lutego.

Mapy koloru w Bibliotece UKW

Biblioteka UKW zaprasza na wystawę malarstwa Ewy Raczyńskiej-Mąkowskiej pt. Mapy koloru.

Odbiór PIT-ów

Informujemy, że od środy 17.02.2016 można odbierać PIT-y za 2015 rok dla wszystkich pracowników etatowych uczelni oraz zleceniobiorców i wykonawców dzieł.

Spektakl Dybuk w TPB

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl „Dybuk”. Przedstawienia odbędą się: 20,21 lutego 2016 roku o godz. 19.00 oraz 20 lutego o godz. 16.00.