Kantaty Bacha w Filharmonii Pomorskiej

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert z cyklu: Wszystkie kantaty Bacha 28 lutego 2016 r

Ostatnie pożegnanie prof. A. Piątkowskiego

9 lutego 2016 roku zmarł śp. prof. dr hab. Andrzej Piątkowski, emerytowany profesor Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Asystent osoby starszej - studia podyplomowe UKW

Zapraszamy na Studia Podyplomowe Asystent Osoby Starszej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Rekrutacja trwa do 29 lutego 2016 r. www.studiapodyplomowe.ukw.edu.pl

Erasmus+ - wyjazdy dla studentów UKW

Trwa rekrutacja na wyjazdy dla studentów UKW w ramach program Erasmus +. Aplikować można do 15 marca.

Ruszają nabory do pierwszych programów FNP dla naukowców i firm

Informujemy o możliwości aplikowania o granty na innowacyjne badania w programach TEAM i TEAM-TECH realizowanych przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Trwa rekrutacja na wyjazdy Erasmus+

Trwa rekrutacja ciągła na praktyki dla studentów i absolwentów UKW w ramach programu Erasmus + oraz dla pracowników UKW.

Powtórka do matury z historii sztuki

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla tegorocznych maturzystów! Boicie się matury? Dzięki zajęciom na UKW matura z historii sztuki nie musi być trudna!

Dostęp do Gazety dla studentów UKW

Zachęcamy studentów UKW do korzystania z bezpłatnej prenumeraty cyfrowej Gazety Wyborczej. Oferta obejmuje darmowy dostęp do Pakietu Wyborcza do 31 grudnia 2016 roku.

Dzień Turysty - konkurs

Spotkanie dot. Modułu kształcenia nauczycieli

9 lutego 2016 r. o godz. 14.00 w sali Auli Atrium (A17) w budynku głównym przy ul. J. K. Chodkiewicza 30 odbędzie się spotkanie informacyjne dla wszystkich studentów I roku studiów II stopnia, którzy są zainteresowani realizacją modułu kształcenia nauczycieli i uzyskaniem uprawnień nauczycielskich.