Minecraft w szkole. Wprowadzenie dla nauczycieli

W internecie dostępna jest nowa publikacja autorstwa Michała Mochockiego, Mikołaja Sobocińskiego i Adrianny Kuliś „Minecraft w szkole. Wprowadzenie dla nauczycieli”.

Romeo i Julia w Filharmonii Pomorskiej

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert "Romeo i Julia”. 12 lutego 2016 roku o godzinie 19.00 melomani będą mieli okazję usłyszeć kompozycje Wagnera, Mozarta i Prokofiewa.

Zgłoś się na szkolenie ABC przedsiębiorczości

Biuro Karier UKW zaprasza 29 lutego 2016 r. na bezpłatne szkolenie pt. ABC przedsiębiorczości czyli jak założyć małą firmę.

Wystawa o Kanale Finow

Stowarzyszenie Miłośników Kanału Finow, Miejskie Muzeum w Eberswalde, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Miasto Bydgoszcz, Miejskie Centrum Kultury, Muzeum Kanału Bydgoskiego im. S. Malinowskiego serdecznie zapraszają do oglądania wystawy „Kanał Finow, wczoraj - dziś - jutro” Jedna historia, dwa kanały, wspólna przyszłość. W Bibliotece UKW będzie można ją oglądać w dniach 15-28 lutego 2016 r.

Impresje karnawałowe w wykonaniu studentów pedagogiki wczesnoszkolnej

Studenci I i II roku pedagogiki wczesnoszkolnej na UKW zapraszają rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na „Impresje Karnawałowe 2016”.

Czekamy na teksty do Zeszytów Naukowych

Uczelniana Rada Doktorantów UKW zaprasza wszystkich pracowników naukowych, doktorantów, studentów do nadsyłania prac w kategoriach artykuły oraz raporty z badań.

Karnawałowy Bal Judo

W piątek, 21 stycznia w wypełnionym do ostatniego miejsca studenckim klubie "Beanus" odbył się doroczny bal karnawałowy studentów naszej Uczelni, trenujących judo. Bal zorganizowała  Sekcja Kultury Fizycznej  studenckiego koła naukowego "WyKoNa".

Przetarg - sprzedaż nieruchomości przy ul. Przemysłowej 34

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości położonej w Bydgoszczy, przy ul. Przemysłowej 34.