Godziny rektorskie 2 listopada

Prorektor ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia dr hab. Mariusz Zawodniak, prof. nadzw. ogłasza godziny rektorskie  w dniu 2 listopada 2015 r.

Przyszłość kształcenia w zakresie informatologii

Przyszłość kształcenia w zakresie informatologii i bibliologii – to tytuł spotkania dyrektorów ośrodków kształcących bibliotekarzy, które odbędzie się w czwartek, 29 października na naszej uczelni. Organizatorem spotkania jest Katedra Informacji Naukowej i Bibliologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Spotkanie z firmą Infosys BPO Poland Sp. z o.o.

W czwartek 29 października, w  godz. 8.00 – 15.00 zapraszamy na spotkanie z firmą Infosys BPO Poland Sp. z o.o.

Wydawnictwo UKW nagrodzone
Festiwal Kultury Węgierskiej na UKW

Dołącz do Projektora-wolontariatu studenckiego

Mijają już trzy tygodnie od rozpoczęcia roku akademickiego i po wejściu w rytm studiowania, czas zapoznać się z ofertą dodatkowych zajęć i form aktywności. Zachęcamy do dołączenia do PROJEKTORA-wolontariatu studenckiego.

Głosuj na Królewskie Juwenalia UKW

Królewskie Juwenalia UKW znalazły się w finale konkursu ProJuvenes, organizowanego przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Teraz głos należy do internautów, którzy mogą znacznie przyczynić się sukcesu naszej imprezy.

Zostań twarzą UKW!
Rekrutacja do Programu MOST

Oferta pracy w Instytucie Psychologii

Instytut Psychologii poszukuje pracownika naukowo-technicznego od dnia 01.11.2015 r.

XXI Edycja Konkursu Prac Magisterskich im. Jana Józefa Lipskiego

Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita ogłasza XXI Edycję Konkursu Prac Magisterskich im. Jana Józefa Lipskiego. Przedmiotem Konkursu są prace z obszaru humanistyki i nauk społecznych od XIX wieku do współczesności, których tematyka jest bliska zainteresowaniom badawczym i aktywności społecznej Patrona konkursu.