Konferencja: Rekrutacja w mediach społecznościowych

20 listopada 2015 roku w Poznaniu odbędzie się Konferencja Rekrutacja w mediach społecznościowych.

Otrzęsiny Studenckie 2015

Zespół Jamal główną gwiazdą w czasie Otrzęsin Studenckich 2015!

To już XI edycja Otrzęsin Studenckich organizowanych przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na HWS „Łuczniczka”. W tym roku studenci będą się bawić 13 listopada, a na scenie usłyszymy Chonabibe, Te-Trisa oraz Zespół Jamal.

Szkolenie HORYZONT 2020

W imieniu Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą - prof. dr hab. Sławomira Kaczmarka serdecznie zapraszamy pracowników naukowych na szkolenie, w czasie którego eksperci z Regionalnego Punktu Kontaktowego przy Politechnice Gdańskiej przedstawią możliwości udziału w programie HORYZONT 2020.

Otwarcie II etapu rozbudowy Centrum Sportu

Dobiegła końca rozbudowa Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu. Z nowych obiektów – boiska do piłki nożnej, siatkówki plażowej, wielofunkcyjnego boiska, kortów tenisowych studenci mogą korzystać już od początku października. W ramach II etapu powstał też nowy budynek usługowo-dydaktyczny, gdzie znajduje się m.in. sprzęt do rehabilitacji. Oficjalne otwarcie nowej części CEKFiS-u odbędzie się w najbliższą środę, 4 listopada o godz. 12.

Mistrzostwa UKW w futsalu mężczyzn

Zgłoszenia drużyn poszczególnych kierunków studiów przyjmuje dr Andrzej Ziółkowski

e-mail:  ziolkowski @ukw.edu.pl lub na dyżurze dla studentów w poniedziałek godz. 18 - 19.30 (p. 220, bud. AB) lub na zajęciach sekcji piłki nożnej (hala CEKFiS, ul. Sportowa 2) w terminie do 10.11.2015 r.

Prof. Gerlach i prof. Leppert w komitecie PAN

Prof. dr hab. Ryszard Gerlach i dr hab. Roman Leppert, prof. nadzw. zostali wybrani do Komitetu Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk na kadencję 2015-2018.

Regionalne Agendy Naukowo-Badawcze

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza jednostki naukowe do zgłaszania propozycji obszarów badawczych do Regionalnych Agend Naukowo-Badawczych (RANB).

Godziny rektorskie 2 listopada

Prorektor ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia dr hab. Mariusz Zawodniak, prof. nadzw. ogłasza godziny rektorskie  w dniu 2 listopada 2015 r.