Msza w intencji poszkodowanych

Wszystkich dotkniętych tragedią, która wydarzyła się minionej nocy na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym zapraszamy na Mszę Świętą w intencji wszystkich poszkodowanych i dotkniętych cierpieniem. Msza zostanie odprawiona 15.10. o godzinie 20.00 w Sanktuarium Królowej Męczenników przy ul. Bołtucia 5.

Stypendium przyznawane przez Fundację PiN

W imieniu Fundacji Pomoc i Nadzieja w Bydgoszczy informujemy o możliwości otrzymania stypendium. Stypendia są przeznaczone dla zdolnej młodzieży o niskich dochodach. Fundacja PiN niesie pomoc najbardziej potrzebującym. Zaangażowanie w liczne akcje, bezpośrednie wsparcie najbardziej potrzebującym, organizacja pomocy dla poszkodowanych w powodziach i pożarach to tylko niektóre z inicjatyw, które realizuje organizacja.

Wygraj bilety do filharmonii na koncert Chóru UKW

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert "Pamietajmy...". 29 października 2015 roku melomani będą mieli okazję usłyszeć Reqium Mozarta w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Pomorskiej oraz Chóru Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Wyrazy współczucia dla UTP

Społeczność Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy z wielkim smutkiem przyjęła informacje o tragicznych wydarzeniach na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym.

Wystawa - Retro spojrzenie na współczesną Bydgoszcz

W imieniu słuchaczy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszamy 24 października 2015 r. na wernisaż „Retro spojrzenie na współczesną Bydgoszcz”.

Seminarium o niedostosowaniu młodzieży

Zakład Socjologii Wychowania i Resocjalizacji UKW wraz z Kołem Naukowym Socjologii Wychowania i Resocjalizacji we współpracy z Zespołem Szkół nr 27 w Bydgoszczy organizuje Sympozjum Naukowo - Metodyczne nt. Niedostosowanie dzieci i młodzieży - możliwości oddziaływań profilaktycznych i resocjalizacyjnych skierowane do wszystkich osób, którym na sercu leży dobro dzieci.

UKW poszukuje wolontariuszy

Gamdec.UKW na największych targach gier w Polsce

W dniach 16-18 października odbędzie się Poznań Game Arena i impreza towarzysząca Game Industry Conference (dawniej Zjazd Twórców Gier), czyli największe targi gier w Polsce. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego reprezentowany będzie już po raz trzeci przez Gamedec.UKW.

Warsztaty w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w dniach od 19 do 25 października Biuro Karier przygotowało interesujące warsztaty, prezentacje oraz konsultacje z zakresu rozwijania własnego potencjału w perspektywie planowania kariery zawodowej.

Nagroda dla prof. Banaszaka

Seminarium Bony na innowacje dla MPŚ

Centrum Transferu Technologii i Innowacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zaprasza na seminarium: „Bony na innowacje dla MŚP – zasady udzielania dotacji dla przedsiębiorców i oferta badawcza Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego dla gospodarki.”

Ubezpieczenie dla studentów UKW

Zachęcamy wszystkich studentów UKW do zakupu polisy ubezpieczeniowej, którą do 9 grudnia można nabyć w dziekanatach.