Msza święta w intencji społeczności UKW

Msza święta w intencji studentów i pracowników UKW, inaugurująca nowy rok akademicki, zostanie odprawiona 11 października br. o godz. 13 w Bazylice pw. św. Wincentego a Paulo (ul. Ossolińskich 2).

Sportowe zajęcia fakultatywne
Sukces zapaśniczek na AMP
Weekend pod znakiem planszówek

Seminarium podsumowujące projekt ACK

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Naukowe pt. Koncepcja nauczania rozwijającego
wg teorii L. S. Wygotskiego we wczesnej edukacji dziecka - podsumowanie projektu Akademickie Centrum Kreatywności nr 7/POIG/ACK/2014,które odbędzie się w dniach 20-21 października 2015 w Bydgoszczy w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Uroczyste obchody 10-lecia UKW

Zabierz głos w Graduate Barometer 2016!

Trendence Institute zaprasza do udziału w Graduate Barometer 2016 – zabierz głos w największym w Europie badaniu dotyczącym edukacji i kariery!

Składanie wniosków o stypendia

Zapraszamy do udziału w panelu o grach

W czwartek 8 października od 16:00 do 21:00 w Bibliotece UKW odbędzie się panel o grach. Popularnonaukowe i przystępne dla każdego wydarzenie towarzyszy konferencji naukowej „Oblicza fantastyki".

Erasmus na Reunion

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego podpisał umowę bilateralną w ramach programu Erasmus+ z francuską uczelnią na malowniczej wyspie Reunion - Universite de la Reunion.