Absolwent UKW wydaje książkę

List Minister Nauki na początek roku akademickiego

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

przychodzicie na uczelnie, by zrealizować swoje marzenia i plany życiowe. Uczelnie powinny Was dobrze przygotować do ich realizacji. Muszą być także przyjaznym miejscem do studiowania, dyskusji, wymiany poglądów i nabywania doświadczeń.

Zapraszamy na Studia Podyplomowe Doradztwo Edukacyjno-Zawodowe

Zapraszamy na Studia Podyplomowe Doradztwo Edukacyjno-Zawodowe. Rekrutacja trwa do 30 października.

Polska i Jugosławia po II wojnie światowej

Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych UKW, Wydział Filozoficzny Uniwersytetu w Belgradzie oraz Instytut Historii Współczesnej w Belgradzie (Institut za savremenu istoriju - ISI) mają zaszczyt poinformować, iż w dniach 30 września – 1 października 2015 roku odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa „Polska i Jugosławia po II wojnie światowej”.

Chór UKW w Filharmonii

Informacja dla osób niepełnosprawnych

Informujemy, że studenci niepełnosprawni z I roku (studia pierwszego i drugiego stopnia) powinni zgłaszać się do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych celem dostarczenia kopii orzeczenia o niepełnosprawności (oryginał do wglądu) albo przesłać zeskanowany dokument na adres e-mailowy BON- u niepelnosprawni@ukw.edu.pl. W ten sposób możliwe będzie wcześniejsze zarejestrowanie Państwa w systemie USOS, co znacząco usprawni przyjmowanie wniosków stypendialnych.