Zapraszamy na Studia Podyplomowe Doradztwo Edukacyjno-Zawodowe

Zapraszamy na Studia Podyplomowe Doradztwo Edukacyjno-Zawodowe. Rekrutacja trwa do 30 października.

Polska i Jugosławia po II wojnie światowej

Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych UKW, Wydział Filozoficzny Uniwersytetu w Belgradzie oraz Instytut Historii Współczesnej w Belgradzie (Institut za savremenu istoriju - ISI) mają zaszczyt poinformować, iż w dniach 30 września – 1 października 2015 roku odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa „Polska i Jugosławia po II wojnie światowej”.

Chór UKW w Filharmonii

Informacja dla osób niepełnosprawnych

Informujemy, że studenci niepełnosprawni z I roku (studia pierwszego i drugiego stopnia) powinni zgłaszać się do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych celem dostarczenia kopii orzeczenia o niepełnosprawności (oryginał do wglądu) albo przesłać zeskanowany dokument na adres e-mailowy BON- u niepelnosprawni@ukw.edu.pl. W ten sposób możliwe będzie wcześniejsze zarejestrowanie Państwa w systemie USOS, co znacząco usprawni przyjmowanie wniosków stypendialnych.

Seminarium Bony na innowacje dla MŚP

Centrum Transferu Technologii i Innowacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zaprasza na seminarium: „Bony na innowacje dla MŚP – zasady udzielania dotacji dla przedsiębiorców i oferta badawcza Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego dla gospodarki.”

Seminarium odbędzie się w dniu 12 października 2015 roku o godzinie 13:00 (czas trwania ok.1,5 godziny) w Auli Laboratorium Badawczego Mikotoksyn, ul. Chodkiewicza 30.

W kolorze sepii - w Bibliotece UKW

Zapraszamy do Biblioteki UKW na wystawę fotografii Jerzego Riegla pt."W kolorze sepii".

Zapraszamy na konferencję TransLingua

Katedra Filologii Angielskiej oraz Instytut Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej UKW zapraszają w dniach 24-25 września 2015 roku na międzynarodową konferencję przekładoznawczo-językoznawczą TransLingua.