Zapraszamy do TPB na premierowy spektakl CBAPKA

Przed nami pierwsza w tym sezonie premiera. Na deskach Teatru Polskiego w Bydgoszczy wystawiony zostanie spektakl w reżyserii Katarzyny Szyngiery pt. “CBAPKA (swarka)”.

XX Sympozjum Warsztatowe z cyklu Rozwój psychiczny człowieka w ciągu życia

W dniach 29-30 września 2015 w Bydgoszczy odbędzie się XX Sympozjum Warsztatowe  z cyklu „Rozwój psychiczny człowieka w ciągu życia”. Tematem tegorocznego sympozjum jest Metodologia badań nad rozwojem człowieka.

Złoto w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo

Sukcesem zakończył się udział naszych studentów w Otwartym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo w kategorii do lat 20. Reprezentanci AZS UKW Bydgoszcz Kasandra Hanelt i Adrian Świczerewski zdobyli w Sochaczewie złote medale pokonując zawodników reprezentujących 32 kluby z Polski oraz judoków z Włoch i Ukrainy.

Krok w przyszłość - stypendia dla doktorantów

Doktoranci z województwa kujawsko-pomorskiego mają szansę ubiegać się o stypendia w ramach V edycji programu "Krok w przyszłość".

Zaopiekuj się studentem z zagranicy!

Biuro Współpracy Międzynarodowej UKW zaprasza studentów do udziału w Buddy Programme, którego głównym celem jest pomoc studentom z zagranicy w zaaklimatyzowaniu się w nowych realiach, a także wspólne przeżycie pierwszych, często niełatwych dni w nowym środowisku.

Zaproszenie na koncert zespołu Jakim cudem

Zapraszamy na koncert zespołu „Jakim cudem”, który odbędzie się 6 września o godzinie 16:00 w Pałacu Nowym w Ostromecku.

Stypendia dla naukowców

Cztery stypendia dla młodych polskich naukowców oferuje Rząd Konfederacji Szwajcarskiej na rok akademicki 2016/2017.

Spotkanie Premier Kopacz z przedstawicielami środowiska naukowego

25 sierpnia 2015 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyło się spotkanie Premier Ewy Kopacz z przedstawicielami środowiska naukowego.

Konferencja o różnych aspektach odmienności

Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych UKW zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Inny Obcy Potwór. Kulturowo-społeczne aspekty odmienności przez wieki Bydgoszcz, 10-11 września 2015 r.