Stypendia za wybitne osiągnięcia dla studentów i doktorantów

Na stronie internetowej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pojawiły się szczegółowe informacje dotyczące stypendium za wybitne osiągnięcia dla studentów i doktorantów polskich uczelni.

UNEVOC zaczyna działać na UKW

UNEVOC – organizacja UNESCO zaczyna działać na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jest to jedyna taka jednostka działająca w Polsce.

Praca na stanowisku programisty/administratora

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (Dział Informatyzacji) zatrudni osobę na stanowisko programisty/administratora.

Konferencja: TransLingua
Lato w Botaniku

Planowane konkursy w Programie POWER

Przed nami kolejne konkursy w ramach nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020. Zachęcamy wszystkich pracowników Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy do zapoznania się z planowanymi do ogłoszenia w tym roku naborami wniosków w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER).

Praktyki w KRUS Bydgoszcz

Oddział Regionalny KRUS w Bydgoszczy uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Zapraszamy studentów UKW do śledzenia ofert.

Konferencja o komunikacji klinicznej

Zapraszamy do udziału w pierwszej Międzynarodowej Konferencji Komunikacja kliniczna - współczesne standardy nauczania, która odbędzie się w dniach 24-25 września 2015 roku w Krakowie. Konferencja jest współorganizowana przez Centrum Komunikacji Klinicznej w Bydgoszczy.

Stypendia z Urzędu Miasta dla maturzystów

Maturzysto! Rada Miasta Bydgoszczy ogłosiła nabór wniosków na Program Stypendialny dla Młodzieży Osiągającej Szczególne Wyniki w Nauce.