Zaproszenie na Trójstronne Forum Młodzieżowe

Studencie UKW, jeśli interesujesz się polityką, ekonomią, historią lub kulturą, jesteś osobą zaangażowaną społecznie? Weź udział w Trójstronnym Forum Młodzieżowym „Trialog polsko-niemiecko-rosyjski”, które odbędzie się 28 września - 2 października 2015 r. w Moskwie.

Zostań Ambasadorem firmy Atos!

Zostań Ambasadorem firmy Atos! Jeśli jesteś studentem, ale już teraz myślisz poważnie o swojej przyszłości, masz niezmierzone pokłady energii i głowę pełną nietuzinkowych pomysłów, a także z łatwością nawiązujesz kontakty - Nie czekaj i już dziś wyślij CV.

Nowa odsłona portalu UKW

Witamy na nowej stronie portalu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Nasz serwis zmienił swój wygląd i co najważniejsze, jest w pełni dostosowany do urządzeń mobilnych.

Diamentowy Grant dla studenta UKW

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło wyniki IV edycji konkursu „Diamentowe granty”. Wśród tegorocznych 78 laureatów znalazł się student IV roku psychologii UKW - Łukasz Warchoł, który zgłosił do konkursu projekt Neurofizjologiczne korelaty afektów treningu elementarnych funkcji poznawczych i ich transferu na inteligencję płynną w okresie wczesnej dorosłości.

UKW z certyfikatem Uczelnia Liderów

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy został Uczelnią Liderów 2015.

Nowe Studia Podyplomowe Doradztwo edukacyjno-zawodowe

Katedra Pedagogiki Pracy i Andragogiki UKW ogłasza nabór na nowo utworzonych kwalifikacyjnych studiach podyplomowych Doradztwo edukacyjno-zawodowe.

WAŻNE: Informacja o odstąpieniu od zbycia nieruchomości

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy informuje, że odwołuje nieograniczony przetarg ofertowy, ogłoszony na dzień 30. 06. 2015 r. na godzinę 10:30 na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Bydgoszczy przy ul. Chodkiewicza 11-13, dz. Nr 6/2 i 7/2 z powodu wystąpienia błędu proceduralnego, wynikającej z przepisów prawa, art. 38 ust. 4 ustawy o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. 2014 poz. 518).

Debata o przyszłości szkolnictwa wyższego i nauki w Polsce

M Rektor UKW prof. dr hab. Janusz Ostoja-Zagórski uczestniczyl w debacie nt. przyszłości szkolnictwa wyższego i nauki w Polsce, które odbyło się 24 czerwca 2015 r. w Warszawie.

Wybierz fizykę na UKW

Studiuj fizykę na UKW! Specjalności na studiach I stopnia: fizyczne podstawy kryminalistyki, fizyczne podstawy mikroelektroniki. Dzięki nam zrozumiesz to, co do tej pory było dla Ciebie niezrozumiałe!