Praca: Administrator sieci

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego (Dział Informatyzacji) zatrudni osobę na stanowisko administratora / administratorki sieci i elementów środowiska serwerowego (DC).

Santander: Weź udział w Grand Tour

To już ostatni tydzień rekrutacji do III edycji „Grand Tour – poznaj samego siebie!”.

Seminarium: Praktyka edukacyjna

Polskie Towarzystwo Pedagogiczne Oddział Bydgoski oraz Instytut Pedagogiki UKW serdecznie zapraszają na V seminarium naukowe Praktyka edukacyjna w warunkach zmiany kulturowej we wtorek 23 czerwca 2015 r.

Wydarzenie: Spotkanie z Radosławem Sikorskim

Studenckie Koła Naukowe Instytutu Nauk Politycznych zapraszają na wykład byłego Ministra Spraw Zagranicznych i Marszałka Sejmu RP, Posła na Sejm RP, Radosława Sikorskiego pod tytułem "Prawa człowieka w cyberprzestrzeni".

Wystawa: Miasta partnerskie

Od 16 czerwca zapraszamy do oglądania w Bibliotece UKW wystawy fotograficznej, która jest rezultatem projektu: Integracyjne Dni Studentów Europy mającego miejsce od 2008 r.

10 lat: Głosowanie na absolwentów i wykładowców

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy obchodzi w tym roku 10-lecie swojego istnienia. Z tej okazji zapraszamy do udziału w plebiscycie, w którym wybierzemy Absolwenta Uczelni, Absolwenta 10-lecia oraz wykładowcę w kategorii „Naj”.

Sprzedaż: Rokowania - budynek przy ul. Przemysłowej

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ogłasza sprzedaż w drodze rokowań nieruchomości położonej w Bydgoszczy przy ulicy Przemysłowej 34.

Konferencja: Temperatura pożądania

W dniach 10-11 czerwca 2015 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego odbywa się międzynarodowa konferencja Temperaturen des Begehrens. Sinnliche Präsenz und kulturelle Repräsentationen.

Konkurs na najlepszą pracę magisterską

Tygodnik Polityka zaprasza studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy do wzięcia udziału w konkursie im. Mieczysława F. Rakowieckiego na najlepszą pracę magisterską poświęconą historii Polski w latach 1945-1989 powstałych na różnych wydziałach i kierunkach studiów.