Koncert: 330. rocznica urodzin J. S. Bacha

Zapraszamy na na koncert „330 rocznica urodzin Johannesa Sebastiana Bacha” 20 maja 2015 r. do Filharmonii Pomorskiej.

Erasmus+: Wyjazdy na praktykę

Przypominamy studentom i doktorantom oraz absolwentom(aktualnie na ostatnim roku studiów licencjackich lub magisterskich) o możliwości aplikowania na wyjazdy na praktykę w ramach programu Erasmus +. Termin aplikowania upływa 31 maja 2015.

Koncert: Body percussion na UKW

20 maja 2015 r. o godz. 17.00 zapraszamy do Biblioteki UKW na koncert Body percussion, w roli głównej Charles Raszl.

Pakt dla Nauki

Zachęcamy do zapoznania się z treścią Paktu dla Nauki, zainicjowanego przez ruch społeczny Obywatele Nauki.

Złoty medal dla UKW w Paryżu

Pracownik Instytutu Mechaniki i Informatyki Stosowanej UKW został nagrodzony Złotym Medalem w Concours Lepine podczas 114. Międzynarodowych Targów Wynalazczości w Paryżu.

Santander: Doradcy BZ WBK na UKW

Doradcy Banku Zachodniego WBK będą gościć na UKW od 18 do 20 maja w godz. 9-14 w głównym campusie przy ul. Chodkiewicza 30. Będzie to okazja do poznania oferty Banku, przygotowanej dla naszych studentów. Zapraszamy!

Wykład: Dlaczego tak trudno zrozumieć młodego człowieka?

20 maja 2015 r. Instytut Pedagogiki UKW będzie gościć dr Marka Kaczmarzyka z Uniwersytetu Śląskiego, który wygłosi wykład otwarty pt. „Dwa mózgi w szkole. Dlaczego tak trudno zrozumieć młodego człowieka?"

Wykład: Linux Academy

Linux Academy serdecznie zaprasza studentów UKW do wysłuchania wykładu na żywo z Politechniki Wrocławskiej dotyczącej programowania aplikacji webowych w Pythonie.