Koncert: Wydziału Edukacji Muzycznej UKW

W piątek 22 maja 2015 r. zapraszamy na koncert Wydziału Edukacji Muzycznej UKW.

Nauka: Sesja magistrantów psychologii

26 maja 2015 r. zapraszamy już po raz siódmy na Sesję Naukową Magistrantów Instytutu Psychologii UKW.

Sport: AMP w Wioślarstwie

W sobotę, 23 maja 2015 r., na Torze Regatowym w Brdyujściu odbędą się Akademickie Mistrzostwa Polski w Wioślarstwie, którego organizatorami jest Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Sukces zespołu UKW

Trzyosobowa drużyna z Polski AppsSideDown, a w niej wykładowca  j. angielskiego SJO UKW – mgr Hanna Zięba oraz student filologii angielskiej UKW  Bartłomiej Wróblewski, zajęli drugie miejsce w europejskim konkursie Learnathon w Budapeszcie na aplikację mobilną  wspierającą uczenie się języka angielskiego i promującą wiedzę na temat ważnych kwestii społecznych i ekologicznych.

Teatr Polski: Klub Kawalerów

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza serdecznie studentów UKW na spektakl „Klub Kawalerów” w reżyserii Łukasza Gajdzisa, która będzie wystawiana 8 i 9 czerwca 2015 roku.

Wolontariat - Bydgoszcz Triathlon

Stowarzyszenie Ars Athletica Bydgoszcz zaprasza pracowników Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy do udziału w wolontariacie jednej z największych imprez multisportowych w Polsce

BFN: Poszukujemy wolontariuszy!

Biuro Karier UKW poszukuje osób zaangażowanych, komunikatywnych, chętnych zdobyć nowe doświadczenie do pomocy przy organizacji Bydgoskiego Festiwalu Nauki.

Dni: Instytutu Pedagogiki UKW

W dniach 11-12 czerwca 2015 r. zapraszamy na Dni Instytutu Pedagogiki UKW.

Erasmus+: Spotkanie projektowe

Katedra Pedagogiki Opiekuńczej i Profilaktyki Społecznej UKW jest jednym z partnerów w projekcie Development of the empowerment of educators and beneficiaries in the field of youth at risk and social exclusion (Rozwój upodmiotowienia wychowawców i beneficjentów w obszarze młodzieży zagrożonej i wykluczenia społecznego) w ramach programu Erasmus +.

Finał: Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie

Instytut Prawa, Administracji, i Zarządzania UKW serdecznie zaprasza na rozstrzygnięcie IV edycji Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych „Przeciwdziałanie i zwalczanie korupcji w życiu publicznym widziane z perspektywy młodych ludzi”