Konkurs: Nowy symbol Lublina

Zapraszamy studentów UKW do udziału w konkursie „Nowy symbol Lublina”, skierowanego w szczególności do studentów kierunków artystycznych i informatycznych oraz pokrewnych.

Santander: Program dla nauczycieli języków obcych

Bank Zachodni WBK w ramach Santander Universidades zaprasza nauczycieli języków obcych do aplikowania do programu realizowanego przez Uniwersytet w Pensylwanii.

Impreza: Juwenalia bez barier na UKW!

Zbliżają się Juwenalia, w tym roku Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zaprasza na Juwenalia bez barier!

Juwenalia: Godziny rektorskie

Prorektor ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia dr hab. Mariusz Zawodniak, prof. nadzw. na prośbę Samorządu Studenckiego UKW ogłasza godziny rektorskie w czasie trwania Królewskich Juwenaliów.

Seminarium: Potwierdzanie efektów uczenia się w szkolnictwie wyższym

Instytut Badań Edukacyjnych organizuje cykl seminariów regionalnych pn. Seminarium informacyjne dla przedstawicieli szkół wyższych - Potwierdzanie efektów uczenia się w szkolnictwie wyższym. Na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbędzie się ono 13 maja 2015 r.

Festiwal: Nowa Muzyka

Zapraszamy na Festiwal Nowa Muzyka w dniach 8-10 maja 2015 r., wystąpią na nim pracownicy UKW.

Filip Pawłowski pracuje nad superkomputerem

Dr Filip Pawłowski (Instytut Fizyki UKW) pracuje nad programem, który został przyjęty jako oficjalny software na największy superkomputer świata

Wydarzenie: Dni Anime

Wydarzenie: Juwenalia 2015

Samorząd Studencki UKW zaprasza wszystkich studentów na Królewskie Juwenalia, które rozpoczną się 11 maja i aż do 14 maja zapewnią nam świetną rozrywkę.

Konferencja: Psyche-Ciało-(Nie)Stabilność

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii oraz Instytut Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy serdecznie zapraszają do udziału w VI Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej Psyche – Ciało – (Nie)Stabilność.