Matura: Czas na ostatnie powtórki

Do egzaminów dojrzałości pozostały nieco ponad dwa tygodnie. Czas zacząć planować ostatnie powtórki. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego przygotował dla maturzystów bezpłatne zajęcia z języka polskiego, matematyki i historii sztuki.

Sukces: koncert i złota płyta Pawbeatsa

Marcin Pawbeats Pawłowski, student dziennikarstwa UKW, odbierze złotą płytę za debiutancki album "Utopia". Dziś (17.04.) zagra W Artego Arenie, razem z nim wystąpi ponad 20 raperów i wokalistów.

Wydarzenie: Podróże w kosmos

25 kwietnia 2015 r. zapraszamy do Biblioteki UKW na Podróże w kosmos!

Zaproszenie: Spotkanie z prof. Szahajem

Teatr Polski zaprasza 17 kwietnia (piątek) o godz. 18.00 na spotkanie z prof. Andrzejem Szahajem, autorem książki: Kapitalizm drobnego druku.

Bieg uliczny: Bydgoszcz na start

Instytut Kultury Fizycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki poszukuje wolontariuszy do pomocy przy organizacji biegu ulicznego „Bydgoszcz na start”, który odbędzie się 3 maja 2015 r. na dystansie 10 km

Konkurs: Innowacyjna Marka Regionu InnoMaRe

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego informuje o rozpoczęciu naboru w I edycji konkursu edycji konkursu Innowacyjna Marka Regionu InnoMaRe. Made in Kujawsko-Pomorskie. Konkurs jest skierowany zarówno do przedsiębiorców, jak i jednostek naukowych.

Konkurs: Młody ekonomista

Towarzystwo Ekonomistów Polskich zaprasza studentów UKW do wzięcia udziału w V edycji konkursu „Młody Ekonomista”.